Keystone logo
Universidad Europea

Universidad Europea

Universidad Europea

Wstęp

Założony w 1995 r. Universidad Europea ma w sumie 17 000 studentów spośród 4 kampusów w Hiszpanii. 30% to studenci zagraniczni, z ponadprzeciętną liczbą studentów zagranicznych w naszym ciele studenckim, doświadczysz wielokulturowej atmosfery. Mamy ponad 300 umów i możesz wziąć udział w międzynarodowej wymianie na prestiżowych uniwersytetach na całym świecie. Dowiedz się więcej tutaj .

89% naszych studentów jest zatrudnionych w ciągu roku od ukończenia studiów.

Misja

Aby zapewnić naszym studentom wszechstronną edukację, kształcenie liderów i profesjonalistów, którzy są gotowi odpowiedzieć na potrzeby globalnego świata, aby wnosić wartość w swoich zawodach i postęp społeczny poprzez ducha przedsiębiorczości i zaangażowanie społeczne. Aby generować i przekazywać wiedzę poprzez badania stosowane, również przyczyniając się do postępu i pozycjonowania się w czołówce rozwoju technicznego i intelektualnego.

Wizja

Na Universidad Europea uważamy doskonałość akademicką za jeden z naszych strategicznych filarów. Dlatego nasz model edukacyjny przyjął zasady Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego oparte na holistycznej nauce jednostki. W tym modelu profesor jest mentorem, a także doradcą wspierającym studenta przez całe życie uniwersyteckie. Z kolei student wyznacza własną drogę edukacyjną, rozwijając wiedzę, kompetencje, umiejętności i wartości, których wymaga obecnie społeczeństwo.

Wartości

 • Współpraca: Posiadamy pieczęć aprobaty, która różni się od naszego ducha przedsiębiorczości: jesteśmy zdecydowani i zuchwani, stawiając ucznia na czele. Współpracujemy i współpracujemy w celu wdrożenia najlepszych praktyk w naszej instytucji.
 • International: Jako członkowie Laureate Network mamy globalne powołanie i zakres, zachowując silne lokalne korzenie. Oferujemy międzynarodowe zasoby, aby wspierać i wzmacniać lokalną edukację. Wielkość i wpływ Laureate Network pozwalają nam zapewnić naszym profesjonalistom i studentom doskonałe możliwości. Jesteśmy otwartą, wielokulturową organizacją, która ceni różnorodność i szanuje wszystkie perspektywy kulturowe i cechy.
 • Analityczne: Wdrażamy rygorystyczny proces samooceny, aby stale zwiększać nasze informacje i wiedzę, aby poprawić nasze wyniki. Takie refleksyjne podejście, oparte na analizie danych, odróżnia nas od innych instytucji.
 • Godny zaufania: jeśli chcemy być "tutaj na dobre", musimy zdobyć zaufanie naszych uczniów i ich rodzin, pracodawców i społeczności, w których działamy. Wszystkie poziomy naszej organizacji podlegają najwyższym wymaganiom; pracujemy uczciwie i ponosimy pełną odpowiedzialność za nasze działania.
 • Audacious: Jesteśmy przedsiębiorcami; staramy się być zuchwali i gotowi podejmować obliczone ryzyko, a jednocześnie opierać nasze decyzje na racjonalnym, refleksyjnym planowaniu. Szybko wykorzystujemy możliwości i dokonujemy pozytywnych zmian, aby wzbogacić doświadczenie naszych uczniów. Poszukujemy nowych sposobów na poprawę uczenia się bez granic i przekształcenie tradycyjnego modelu edukacyjnego. Mamy innowacyjną mentalność i zapewniamy członkom społeczności uniwersyteckiej szansę kwestionowania status quo. Stosujemy kreatywne podejście do edukacji i biznesu. Nieustannie poszukujemy nowych metod, nowych technologii, nowych modeli biznesowych i nowych teorii. Jesteśmy liderami, a nie naśladowcami.
 • Odpowiedzialny: Zakładanie odpowiedzialności za wyniki naszych uczniów jest kamieniem węgielnym naszej rewolucji w dziedzinie edukacji. Skupiamy się na studentach i pracodawcach, aby dostosować nasze programy do ich potrzeb. Dążymy do utrzymania wysokiego wskaźnika zatrzymania, ukończenia studiów i możliwości zatrudnienia, aby nasi uczniowie, którzy przystąpili do rynku pracy, generowali pozytywne skutki społeczne.

Statystyka

Universidad Europea ma w sumie 17 000 studentów wśród 4 kampusów w Hiszpanii. 30% to studenci zagraniczni.

89% naszych studentów jest zatrudnionych w ciągu jednego roku od ukończenia studiów.

  Rankingi

  Doskonałość akademicka

  Universidad Europea uzyskał łącznie 4 gwiazdki - na 5 możliwych - w prestiżowym międzynarodowym rankingu akredytacji jakości uczelni „QS Stars”. Universidad Europea uzyskał również najwyższy wynik w rankingu – 5 gwiazdek – w zakresie zatrudnialności, edukacji, infrastruktury i odpowiedzialności społecznej.

  Universidad Europea otrzymał również znak doskonałości Europea 500+ od Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM). To największe uznanie, jakie ta organizacja może dać i które podkreśla doskonałe zarządzanie organizacjami.

  Lokalizacje

  • Madrid

   Universidad Europea de Madrid Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

  • Valencian Community

   Paseo de la Alameda, 7, 46010, Valencian Community

   • Alcobendas

    Avenida de Fernando Alonso,8, 28108, Alcobendas

    • Valencia

     Valencia, Hiszpania

    • Villaviciosa de Odón

     Villaviciosa de Odón, Hiszpania

     Programy

     pytania