Keystone logo
© Eva Dang
University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Wstęp

Instytut Nauk o Układzie Sercowo-Krążeniowym UCL został założony w 2011 roku i ma na celu być światowej klasy ośrodkiem doskonałości w pionierskich nowatorskich strategiach integracyjnych w profilaktyce i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych. Uniwersytet UCL Instytutu Nauk o Układzie Sercowo-Krążeniowym, którego siedziba znajduje się na Wydziale Populacyjnym Nauk o Zdrowiu UCL, skupia podstawowych i klinicznych naukowców z UCL oraz klinicystów z partnerskich szpitali UCL.

O

Instytut Nauk o Układzie Sercowo-Kryciowym UCL skupia podstawowych i klinicznych naukowców z UCL i klinicystów z partnerskich szpitali UCL, aby zapewnić:

 • Innowacyjne badania w zakresie profilaktyki i leczenia chorób serca i krążenia
 • Światowej klasy nauczanie i szkolenie w dziedzinie chorób układu krążenia
 • Rozwój polityki myślącej przyszłościowo w celu skutecznego zarządzania chorobami układu krążenia

Mamy około 140 pracowników i 40 studentów, którzy mieszkają w różnych ośrodkach badawczych w kampusie Bloomsbury iw szpitalach partnerskich UCL.

Nasze badania są szeroko zakrojone, obejmujące badania laboratoryjne oparte na odkryciach, tłumaczenia kliniczne i eksperymentalne, a także ocenę, wdrażanie i politykę opieki zdrowotnej. Większość prac jest interdyscyplinarna, integrując się z inżynierią UCL, nanotechnologią, chemią, behawioralną nauką i Instytutem UCL Genetics. Łączymy się z czołowymi naukowcami zajmującymi się chorobami układu sercowo-naczyniowego i klinicystami na Uniwersytecie Yale za pośrednictwem Yale UCL Collaborative.

Nauczanie

Studenci Instytutu Nauk o Układzie Krążenia w UCL odnoszą korzyści z owocnej współpracy naukowców i badaczy klinicznych oraz kontaktu z klinicznymi aspektami działalności badawczej, a także z dostępu do obiektów światowej klasy.

Centralnym elementem naszych działań jest ścisła współpraca między przemysłem, klinicystami i naukowcami. Znaczące dochody z grantów naukowych i organizacji charytatywnych wspierają naszą rolę lidera w badaniach sercowo-naczyniowych w Wielkiej Brytanii.

Prowadzimy program mentoringu "kumpla", aby wspierać, inspirować i kierować uczniów do dalszej kariery zarówno w instytucie, jak i całej społeczności naukowej.

Badania

Nasze badania są szeroko zakrojone, obejmujące badania laboratoryjne oparte na odkryciach, tłumaczenia kliniczne i eksperymentalne, a także ocenę, wdrażanie i politykę opieki zdrowotnej. Większość prac jest interdyscyplinarna, integrując się z inżynierią UCL, nanotechnologią, chemią, behawioralną nauką i Instytutem UCL Genetics.

Lokalizacje

 • London

  Gower Street , WC1E 6BT, London

  Programy

   pytania