Keystone logo
University for International Cooperation

University for International Cooperation

University for International Cooperation

Wstęp

Aby sprostać wyzwaniom regeneracyjnym i zrównoważonego rozwoju, potrzebujemy specjalistów z kompleksowego, całościowego i cross-szkolenia.

UCI charakteryzuje się nowatorskim projekcie, programów edukacyjnych odpowiednich i dostępnych z dowolnego miejsca na świecie.

Uniwersytet Współpracy Międzynarodowej stworzył Centrum Przedsiębiorczości i Innowacji skupia się na rozwijaniu umiejętności przedsiębiorczych tysięcy Latynosów, którzy wymagają laboratorium, które pozwala im zwiększyć ich doświadczenia biznesowego.

Badania, rozszerzenie i interakcji

Rozszerzenie University, badania i powiązanie z nauką są podstawowymi filarami modelu edukacyjnego UCI.

Przedsiębiorczość i Centrum Innowacji

Centrum Przedsiębiorczości i Innowacji UCI skupia się na rozwijaniu umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Scenariusze dla przyszłych planów i strategii

Projekt opracowała klimat oraz scenariusze socjoekonomiczne jako narzędzie planowania strategicznego polityki.

misja

Współtworzenie rozwiązań edukacyjnych i współpracy, które przyczyniają się do budowy inteligentnego społeczeństwa z etyki uniwersalnej, poprzez partnerstwa partycypacyjnych, odpowiedzialny i opiekuńczy.

widok

UCI jest globalną organizacją innowacji edukacyjnych dla integracyjnego społeczeństwa opartego na wiedzy, poszukuje regeneracyjne i ewolucyjny rozwój do złożonego, zróżnicowanym i zmieniającym się świecie.

Historia Uniwersytetu Współpracy Międzynarodowej

Uniwersytet Współpracy Międzynarodowej (UCI) urodziła się w Kostaryce w 1994 roku, jako odpowiedź na potrzeby regionu Ameryki Łacińskiej i Karaibów, aby mieć specjalistów z treningu inter i interdyscyplinarnego, aby skutecznie sprostać wyzwaniom i wielopłaszczyznowy dylematy złożoność współczesnego świata, w ramach koncepcji zrównoważonego rozwoju, regeneracji, ochrony i globalizacji.

UCI ma wyraźny obowiązek pomóc liderom pociągów promowanie inteligentnych, w stanie poradzić sobie z rzeczywistością, bardziej włącznie holistyczne widzenia wiedzy innym globalnym społeczeństwie; fakultatywna akademicka i rygor naukowy, w którym paradygmaty obecnego rozwoju naukowego i technologicznego, ale z wartości i postaw budowy odpowiedzialności społecznej, harmonii z naturą i stworzenia bardziej spójnego i integracyjnego społeczeństwa jest oparta. UCI przyjęte i promowane w połączeniu wirtualnych modeli i uczenia się, gdyż zanim ruch stał się zjawiskiem masowym.

„Instytucja, wiele narodów”. Ponad 3500 absolwentów pochodzących z 54 krajów świata i 5 kontynentów są liczne twarze, które sprawiają, że nowoczesne centrum nauki UCI z globalnym zasięgu.

kształcenie kompetencji ICT jako narzędzia do treningu, nauki przestrzeniach dynamicznych form międzynarodowych kwalifikacji, nauczyciele renomowanych ekspertów w swoich dziedzinach, formatów i innowacyjnych zajęć (Virtual, twarz i mieszanych) dostosowane do potrzeb dzisiejszego paradygmatu edukacyjnego są wkład UCI dla przyszłości edukacji.

Uniwersytet Współpracy Międzynarodowej jest wiedza, rozwój i innowacje w przyszłości.

UCI jest inteligentny, wirtualne, konkurencyjne, strategiczne, połączone, różnorodne, elastyczne, pozytywne i globalny.

Lokalizacje

  • San José

    Universidad para la Cooperación Internacional Between 15th & 17th Avenues, 35th Street , , San José

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania