Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

Wstęp

Zapraszamy do UCD Online, gdzie można osiągnąć globalnie uznaną kwalifikację poprzez elastycznego kształcenia online.

University College Dublin został dostarczenie studentom najwyższej jakości nauczania i doświadczenie ponad 150 lat nauki.

Jesteśmy teraz oferując naszym światowej klasy edukacji i kwalifikacji poprzez wybór kursów internetowych.

Elastyczne dostawy Internecie oznacza, że ​​można dowiedzieć się na żądanie i w swoim czasie ze wszystkimi otuchy z UCD wiedzy i wsparcia.

UCD Online pomaga rozwinąć swoją dotychczasową wiedzę, uczyć się na profesjonalnie uznanych kwalifikacji lub zdobycia nowej wiedzy do zmiany kariery.

about1

Excellence in Education nieaktywny

UCD rozpoznaje wysoki popyt w Irlandii i za granicą dla dalszego uczenia się. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia i uznawanych kwalifikacji z wykorzystaniem nowoczesnych, elastycznych metod nauczania. nauka online jest tylko jednym z nich.

UCD Online to nowa propozycja University College Dublin w oparciu o 150-letnie doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości nauczania akademickiego zarówno na poziomie studiów licencjackich i podyplomowych. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie studentów, jak również do szybko rozwijającej się postęp technologiczny. Dojrzałe materiały szkoleniowe, które są dobrze rozwinięte i testowane są obecnie dostarczane w Internecie przez tych samych naukowców, które zapewniają ich wiedzy i wsparcia dla studentów, którzy uczęszczają do Campus UCD.

Przyszli studenci UCD Online mogą spodziewać się tej samej jakości materiałów naukowych i wsparcia jako naszych studentów kampusu oparte. Studiowanie w Internecie zapewnia elastyczną opcję dla studentów, które dążą do osiągnięcia stopnia UCD ale nie są umieszczone uczestniczyć kampus ze względu na lokalizację, pracy, rodziny lub innych ograniczeń. Nasz moduł do opcji Masters umożliwia studentom spróbować obszarów tematycznych, którymi są zainteresowani z potencjałem do pracy na rzecz UCD licencjackich lub podyplomowych kwalifikacji w ramach czasowych, które odpowiada ich szczególny styl życia. Nie ma różnicy między UCD kwalifikacji uzyskanych na uczelni lub w internecie.

UCD reputacji i doskonałości akademickiej

University College Dublin (UCD) jest jednym z wiodących europejskich uniwersytetów badawczych intensywnie gdzie wykształcenie licencjackie, magisterskie i podyplomowe szkolenie PhD, badania, innowacje i zaangażowanie społeczności tworzą dynamiczną kontinuum aktywności.

Uczelnia została założona w 1854 roku przez Johna Henry'ego Newmana, którego klasyczne dzieło idei uniwersytetu jest jednym z najtrwalszych tekstów o wartości wyższej skali międzynarodowej i źródło inspiracji dla obecnej filozofii edukacyjnej UCD jest.

Dziś UCD jest największym uniwersytetem w Irlandii z prawie 30.000 studentów. Jest to najbardziej popularne miejsce dla irlandzkich absolwentów szkół i uczelni aktywnie promuje życie jako drogę akademickiego i osobistego odkrycia przez jego wysoce innowacyjnego i elastycznego UCD Horizons licencjackich nauczania.

UCD jest liderem w Irlandii w kształceniu podyplomowym z około 7000 doktorantów, co stanowi około 28% populacji studentów UCD, a prawie 2000 doktorantów. Ponad 50% studentów UCD przejść do studiów podyplomowych.

Rola UCD wewnątrz irlandzkiego szkolnictwa wyższego jest podkreślona przez fakt, że sam UCD stanowi ponad 30% studentów zagranicznych, ponad 25% wszystkich doktorantów i prawie 28% wszystkich zapisów doktoranckich na terenie siedmiu irlandzkich uniwersytetach.

UCD w liczbach

UCD jest krajowym liderem w zakresie finansowania badań, przyciągając jakości inwestycji, która pomogła uniwersytet ustanowienia reputację jako światowej klasy przeznaczenia dla czołowych badaczy. Uczelnia utworzyła cztery główne tematy interdyscyplinarne badania, które odpowiadają potrzebom Irlandii i aktualnych wyzwań globalnych.

UCD utrzymuje zewnętrzną ostrość, starając się prowadzić i programy kształt poprzez sojusze i partnerstwa ze swoimi rówieśnikami, krajowym i międzynarodowym.

Międzynarodowy kondycja UCD wzrosła gwałtownie w ostatnich latach i uniwersytetu jest obecnie w rankingu w górę 1% instytucji na całym świecie przez rankingu Times Higher Education.

UCD położony jest na pięknej zielonej 133-hektarowego kampusu blisko centrum Dublina, który stanowi mieszankę obiektów akademickich, instytutów badawczych, bibliotek i zbiorów archiwalnych, przestrzeń przedsiębiorstw, wsi studenckich oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Rankingi

Uwaga: Numery studenckie dotyczą roku akademickiego 2011/12

Nauczanie filozofii

Nie znajdziesz lepszego miejsca do studiowania niż UCD. Jesteśmy wiodącym uniwersytetem w Irlandii, oferując najszerszy zakres wyróżnieniem stopni w najbardziej ekscytujące środowisk; i UCD horyzonty i UCD Online masz większy wybór niż kiedykolwiek.

akademicy UCD pracować, aby dostarczyć odpowiedzi na najważniejsze pytania naszych czasów

To jest Twoja szansa, aby stać się częścią społeczności, gdzie prawie 30.000 studenci odbywają studia pod kierunkiem najlepszych akademików w Irlandii, z których wielu wiodących międzynarodowych ekspertów.

akademicy UCD pracować, aby dostarczyć odpowiedzi na najważniejsze pytania naszych czasów, od politycznej przyszłości Irlandii w rozszerzonej Wspólnoty Europejskiej do zapobiegania i leczenia chorób.

Nasza biblioteka posiada środki potrzebne do nauki umieścić dosłownie na wyciągnięcie ręki. Istnieją również bogate zaplecze e-learning i środki elektroniczne, które zapewniają natychmiastowy dostęp do zasobów, w dowolnym czasie i miejscu. Duża część materiału dydaktycznego jest teraz dostępne w Internecie i będzie można uzyskać dostęp do tego i innych informacji, a także wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, bez względu na to gdzie jesteś.

Lokalizacje

  • Ireland Online

    Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

Programy

    pytania