Keystone logo
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Wstęp

UCAM (Universidad Católica de Murcia) to prywatny uniwersytet założony w 1996 roku z wyraźną misją: szkolić studentów posiadających wiedzę i umiejętności służące społeczeństwu, przyczyniać się do dalszego poszerzania wiedzy ludzkiej poprzez badania jako integralną część rozwoju człowieka i ludzkość oraz udział w ewangelicznej misji Kościoła katolickiego w dziedzinie edukacji i kultury.

Osoba do osoby, twarzą w twarz

Studenci UCAM mogą liczyć na spersonalizowaną uwagę, która odpowiada ich potrzebom. Pracownicy UCAM cenią osobiste relacje w kontekście uczenia się, dlatego każdy uczeń otrzymuje osobistego nauczyciela i zajęcia z niewielką liczbą kolegów z klasy. Różnorodność oferowanych programów akademickich, stale dostosowujących się do rzeczywistych potrzeb społeczeństwa i uznawanych przez Europejski Obszar Szkolnictwa Wyższego, odzwierciedla tę podstawową wytyczną: każdy student jest powodem, dla którego UCAM kontynuuje swoją pracę dążenia do perfekcji.

Uczenie się w działaniu

Universidad Católica San Antonio de Murcia umożliwia studentom rozwijanie własnych umiejętności w świecie rzeczywistym. Najwyższej klasy infrastruktura, laboratoria i pracownie kampusu wraz z oferowanymi przedmiotami praktycznymi przygotują studentów do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Każdy student musi odbyć staż w instytucjach publicznych lub prywatnych, gdzie będzie mógł zasmakować swojej przyszłej dziedziny wiedzy. UCAM zapewnia ponad 90 grup badawczych, które ściśle współpracują z takimi przedsiębiorstwami jak Coca-Cola, Danone, Vodafone czy Siemens.

Więcej niż wiedza, wartości

Jako instytucja katolicka zaangażowana w Kościół, UCAM nie tylko zapewnia edukację na najwyższym poziomie. Przekazywanie wartości jest filarem tego uniwersytetu i stanowi o przyszłości naszych studentów: nie tylko staną się świetnymi profesjonalistami, ale także rozwiną silną etykę osobistą i empatię. Formacja UCAM jest integralna, kompleksowa i zapewnia szerokie możliwości rozwoju osobistego poprzez możliwości wolontariatu, kongresy, seminaria, projekty badawcze i nabożeństwa.

Otwarty i globalny

Dzięki silnemu powołaniu międzynarodowemu studenci UCAM mają możliwość rozwijania swojej globalnej perspektywy poprzez wspólne programy, współpracę i umowy wymiany z ponad 400 uniwersytetami na całym świecie, w tym UC Berkeley, Stanford, Università di Bologna, National University of Singapore (NUS) ), Nanyang Technological University (NTU) i PUC - Rio Grande do Sul. Biura UCAM w Chinach, Indonezji, Wietnamie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kolumbii, Meksyku, Ekwadorze, Peru, Turcji współpracują w celu opracowania międzynarodowej strategii uniwersytetu.

Elita sportu

Witamy na Uniwersytecie Sportu w Hiszpanii. Zgodnie z modelem anglosaskim sport jest częścią DNA UCAM, który został okrzyknięty Mistrzem Hiszpańskich Mistrzostw Międzyuczelnianych już drugi rok z 76 medalami (50 złotych). UCAM może pochwalić się najlepszymi sportowcami, w tym medalistami olimpijskimi Mireią Belmonte i Davidem Calem oraz mistrzami świata, takimi jak Melanie Costa. 21 federowanych drużyn sponsorowanych i zarządzanych przez UCAM to UCAM Murcia CB, profesjonalna drużyna koszykówki rywalizująca w ACB Liga Endesa. Obiekty sportowe prowadzone są przez UCAM Sports Center, nowoczesną siłownię dostępną zarówno dla uniwersytetu, jak i społeczności lokalnych.

Styl życia Murcji, twój styl życia

Campus de Los Jeronimos z UCAM znajduje się w Murcji, stolicy południowo-wschodniej Hiszpanii, gdzie śródziemnomorska pogoda łączy naturalne piękno plaż Costa Cálida z górami i polami Huerta de Europa . Dziedzictwo kultury hiszpańskiej, znane z flamenco, tapas i fiesty, znajduje odzwierciedlenie w ludziach Murcji: gościnnych, ciepłych, entuzjastycznych i towarzyskich. Jako region średniej wielkości (1,5 miliona mieszkańców) Murcia jest pełna artystycznej i społecznej dynamiki, a jednocześnie oferuje przystępne koszty życia, bezpieczne środowisko i nowoczesną infrastrukturę.

Lokalizacje

 • Murcia

  UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia Campus de los Jerónimos, Nº 135 Guadalupe +34 968 278 883 [email protected], 30107, Murcia

 • Spain Online

  Spain Online, Hiszpania

  • Madrid

   Madrid, Hiszpania

   • Cartagena

    C. Porto Alegre, 30310, Cartagena

    pytania