Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business Magister finansów
UC Irvine - Merage School of Business

Magister finansów

Irvine, Stany Zjednoczone

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 77 496 / per year

W kampusie

Wstęp

Program Master of Finance (MFin) zapewnia zaawansowane techniczne i praktyczne szkolenie dla stanowisk finansowych w świecie napędzanym cyfrowo. Ściśle związany z praktykami zawodowymi, program nauczania MFin jest dobrze dostosowany do przygotowania studentów do egzaminów CFA i uzyskania karty Chartered Financial Analyst (CFA®).

Ten roczny program w pełnym wymiarze godzin dokładnie przygotowuje Cię do stanowisk finansowych na początkowym i średnim poziomie, takich jak zarządzanie ryzykiem, zarządzanie aktywami i majątkiem, zarządzanie nieruchomościami i prognozowanie. Niektóre z długoterminowych ścieżek kariery obejmują dyrektora finansowego, dyrektora ds. ryzyka i menedżerów portfeli w bankach, firmach zarządzających aktywami i funduszach inwestycyjnych.

Program MFin jest wyznaczony przez STEM, a kwalifikujący się studenci mają możliwość ubiegania się o maksymalnie 36 miesięcy opcjonalnego szkolenia praktycznego (OPT) po ukończeniu studiów. Ten dłuższy okres jest szczególnie atrakcyjny dla firm zainteresowanych zapewnieniem sponsorowania imigracji zagranicznym studentom. Aby uzyskać więcej informacji na temat uprawnień OPT i OPT STEM, odwiedź witrynę International Center.

Idealni studenci

Rekrutacja

Program

Rankingi

Możliwości związane z karierą

O szkole

Chat with students

pytania