Keystone logo
UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

Wstęp

UBC UBC plasuje się wśród najlepszych uniwersytetów na całym świecie, ale jakie są czynniki, które napędzane ten wzrost? Jaka jest historia UBC jest? ZMB Marka jest duży pomysł na uniwersytecie, który został opracowany ze społecznością UBC w ciągu dwóch lat (2007-09). Powstała koncepcja odzwierciedla reakcję emocjonalną ludzie mają do uniwersytetu, że to miejsce jest inny: UBC jest miejscem pamięci. Marka UBC, w miejsce umysłu, powstał ponad dwa lata procesu konsultacyjnego (2007-09), która zatrudniła studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów, przyjaciół i darczyńców. Wyzwanie: aby dowiedzieć się, co sprawia, UBC wyjątkowy. Proces nie chodziło o stworzenie nowego logo. To koncentruje się na wyrażaniu dużego pojęcia o UBC, że hermetyzuje poczucie energii i możliwości na naszych uczelniach. Wielu uczestników podkreślił środowisko UBC w otwartości, który pomógł stworzyć dynamiczny poczucie miejsca żadna inna uczelnia może ubiegać. Sauder Szkoła Biznesu Sauder Szkoła Biznesu jest jedną z wiodących na świecie akademickich szkół biznesu. Położony w Vancouver, Kanada jest bramą do Pacyfiku, Sauder zapewnia globalnej perspektywy biznesu na dynamiczne skrzyżowaniu na rynku międzynarodowym. Dedykowane do rygorystycznej i właściwego nauczania, nasze programy generują liderów biznesu, którzy wprowadzania zmian i kształt przemysłu i organizacji na całym świecie. Sauder jest zobowiązana do bycia światowym liderem w tworzeniu i stosowaniu wiedzy biznesowej oraz promocja kształcenia przez całe sukces dla naszych studentów i absolwentów. UBC International MBA (IMBA) UBC International MBA jest 20-miesięczny program w niepełnym wymiarze czasu uczył w partnerstwie z Antai Kolegium Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju w Chinach. Ten unikalny program oferuje światowej klasy UBC wydziału, wielokrotnie nagradzaną nauczania uznane przez chińskie Ministerstwo Edukacji, a dwa tygodnie pracy w Vancouver, w Kanadzie.

Co będziesz uczyć Jako student UBC IMBA zyskasz:

perspektywa ogólne zarządzanie oparte na dokładnym zrozumieniu kluczem biznesowych obszarach funkcjonalnych oraz ich współzależności szeroko zakrojona, na wysokim poziomie, strategiczne podejście do podejmowania decyzji biznesowych pracy zespołowej, komunikacji i umiejętności przywódcze rozwijane poprzez rozwiązywanie problemów, projektów grupowych i prezentacji.

Lokalizacje

  • Shanghai

    Shanghai International MBA Office South Building 104 Antai College of Economics & Management Shanghai Jiao Tong University Fahua Zhen Road Campus 535 Fa Hua Zhen Road, 200052, Shanghai

    Programy

      pytania