Keystone logo
University of Antwerp Magister inżynierii biznesowej: Inżynieria finansowa
University of Antwerp

Magister inżynierii biznesowej: Inżynieria finansowa

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

* 979,60€ dla obywateli EOG | 5800 € dla obywateli spoza EOG (za 60 punktów ECTS lub rok studiów stacjonarnych) (podlega corocznej rewizji)

Wstęp

W skrócie

Zostań ekspertem finansowym i ekonomistą inżynieryjnym w jednym. Master of Business Engineering: Inżynieria finansowa ma na celu kształtowanie ekonomistów finansowych poprzez stosowanie technik matematycznych do rozwiązywania złożonych problemów. Trzon programu zapewnia wszechstronną edukację finansową, a duża liczba przedmiotów do wyboru pozwala dostosować program do własnych zainteresowań. Jako student międzynarodowy będziesz częścią włączającego i myślącego przyszłościowo uniwersytetu, który dobrze radzi sobie w rankingach akademickich. Wiedza i osobiste podejście profesorów zapewniają najwyższą jakość edukacji. Przeżyj życie studenckie w tętniącym życiem biznesowym mieście i zostań zaangażowanym specjalistą ds. finansów!

Szczegółowo

Interesujesz się finansami i biznesem, a także statystyką, matematyką i technologią finansową? Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o finansach, a następnie zgłębić swoją dziedzinę zainteresowań? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, oznacza to, że miałeś zostać inżynierem finansowym.

Ale co tak naprawdę oznacza ten tytuł? W skrócie: jesteś w pełni przeszkolony do rozwiązywania problemów finansowych, a później jako menedżer do oceny rozwiązań finansowych w kontekście Twojej firmy. Projektujesz przyszłość finansową pomysłów biznesowych, przekształcając teorię finansów w praktykę korporacyjną w sposób etyczny i zrównoważony.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Rankingi

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

Chat with students

pytania