Keystone logo
University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

Wstęp

Przegląd ACES

Więcej niż spełnia I

College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences (ACES) był integralną częścią University of Illinois od pierwszego dnia. Chociaż z dumą zaliczamy się do 30 najlepszych szkół rolniczych na świecie, dziś jesteśmy czymś więcej niż rolnictwem. ACES to zróżnicowana uczelnia z najwyżej ocenianymi programami z zakresu inżynierii, finansów i ekonomii, nauk o żywieniu i nie tylko. Chociaż nasi wykładowcy i studenci mają różne specjalizacje i obszary zainteresowań, wszyscy pracujemy nad wspólnym celem, jakim jest poprawa codziennego życia ludzi na całym świecie.

Edukacja ACES

Nasz sukces zawdzięczamy stawianiu naszych studentów na pierwszym miejscu, wspierając ich współczującą i zwartą społecznością akademicką.

Stosunek studentów do wydziałów 15: 1

Będąc w ACES, zyskujesz wszystkie zalety uniwersytetu Big Ten, ale z małą liczebnością klas, które zapewniają spójną, wysokiej jakości naukę.

80% Uczestniczy w nauczaniu empirycznym

Cenimy naukę przez działanie. Nasi studenci odbywają staże, wolontariusze, podróżują po kraju i uczestniczą w ponad 400 studiach za granicą dostępnych na Uniwersytecie Illinois, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w swojej dziedzinie studiów.

Stypendia ACES w wysokości 3,5 mln USD przyznawane rocznie

College of ACES jest również zaangażowany w pomaganie uczniom w osiągnięciu sukcesu finansowego. Każdego roku naszym studentom przyznawane jest 3,5 miliona dolarów stypendiów uniwersyteckich. Te stypendia są możliwe dzięki hojnym absolwentom i przyjaciołom uczelni.

74% Czteroletni wskaźnik ukończenia studiów

Według US News & World Report, ACES może pochwalić się 91-procentowym wskaźnikiem zatrzymywania studentów pierwszego roku i 74-procentowym czteroletnim odsetkiem absolwentów. Nasz wskaźnik ukończenia studiów jest również ponad dwukrotnie wyższy niż średnia krajowa dla uniwersytetów publicznych (33%, według Departamentu Edukacji USA). Oznacza to, że uczniowie pozostają i odnoszą sukcesy w ACES.

87% zatrudnionych lub kontynuujących naukę

W ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów nasi studenci są zatrudniani lub chcą się rozwijać, uzyskując stopień magistra lub inne zaawansowane stanowisko. Około jedna trzecia absolwentów decyduje się na zdobywanie stopni naukowych w wielu różnych dziedzinach, w tym w naukach ścisłych, biznesie, medycynie, zdrowiu i dobrym samopoczuciu oraz edukacji.

Wpływ ACES

Lekcje prowadzone w naszych programach studiów są zakorzenione w badaniach, a naszym celem jest udostępnianie tych badań nie tylko naszym studentom, ale także społecznościom na całym świecie.

Globalny wpływ

Nasze pięć nadrzędnych obszarów badawczych obejmuje żywność i rolnictwo, środowisko i wodę, rodzinę i społeczności, zdrowie i dobre samopoczucie oraz dane i technologię.

Badania w każdym z tych obszarów mogą poprawić jakość życia w skali globalnej. Aby sprostać tym badaniom, ACES współpracuje z instytucjami na całym świecie, umożliwiając naukowcom współpracę i uczenie się od siebie nawzajem. Nasi naukowcy są obecnie zaangażowani w działania w ponad 120 różnych krajach.

Wpływ lokalny

University of Illinois Extension, z siedzibą w College of ACES, kieruje działaniami społecznymi od 1914 roku.

Specjaliści ds. Rozszerzeń i edukatorzy zatrudnieni w całym stanie dzielą się wiedzą zdobytą podczas badań uniwersyteckich ze społecznościami lokalnymi za pośrednictwem programów szkoleniowych, warsztatów edukacyjnych i nie tylko.

Wydział Impact

W centrum wszystkiego, co robi ACES, są światowej klasy wykładowcy i pracownicy. Wydział we wszystkich wydziałach ACES prowadzi badania i kształtuje lekcje w angażujący, wpływowy sposób.

Aby pomóc w lepszym zrozumieniu zakresu ich pracy, wykładowcy w każdym z naszych programów sporządzili pisemne podsumowania swoich wysiłków badawczych i edukacyjnych. Te podsumowania nie tylko podkreślają, na czym polega ich praca, ale także krótko wyjaśniają, jak ich wysiłki wpływają na naszych uczniów i społeczności.

Historia

University of Illinois jest uznawany na całym świecie za jeden z największych uniwersytetów publicznych, a College of ACES istnieje od samego początku. Oś czasu uniwersytetu sięga połowy XIX wieku, kiedy aktywista i profesor Jonathan Baldwin Turner z Illinois, rozpoczął ruch mający na celu zapewnienie wyższego wykształcenia każdemu w kraju, który chciał się uczyć. Ruch był silnie wspierany przez rolników i pracowników przemysłowych, którzy wtedy stanowili ponad 85 procent populacji Illinois.

W 1862 r. Prezydent Abraham Lincoln podpisał ustawę Morrill Land-Grant College Act, przekazując tereny publiczne w celu stworzenia szkół „na rzecz rolnictwa i mechaniki”. W marcu 1868 r. Dzięki ustawie Morrill Act z 1862 r. W marcu 1868 r. Utworzono 37 instytucji przyznających grunty, w tym University of Illinois (pierwotnie Illinois Industrial University).

Lokalizacja uniwersytetu Urbana-Champaign ma jedne z najbogatszych gleb na świecie. Było to nie lada dobrodziejstwem, kiedy ustawa Hatch Act z 1887 r. Ustanowiła Rolniczą Stację Doświadczalną, wprowadzając nowy kierunek badań. Później, w 1914 roku, wiedza uzyskana z badań uniwersyteckich i innych wysiłków uniwersyteckich została udostępniona obywatelom każdego stanu poprzez ustawę Smith-Lever Act, która stworzyła Cooperative Extension System. University of Illinois Extension działa do dziś, oferując programy edukacyjne i materiały mieszkańcom wszystkich 102 hrabstw stanu Illinois.

Dziś College of ACES poszerzył swoje horyzonty, aby nauczać i badać nie tylko rolnictwo, ale wiele dziedzin nauki, które mogą poprawić jakość życia na całym świecie. Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi działaniami, przejrzyj naszą sekcję aktualności i zapisz się do naszego newslettera.

Lokalizacje

  • Champaign

    4Q2F+Q4 Champaign, Illinois, Estados Unidos, , Champaign

    pytania