Keystone logo
Tusculum University

Tusculum University

Tusculum University

Wstęp

Pionierzy to poszukiwacze przygód i pionierzy - dajemy przykład. Pionierzy przebijają Pathways przez nowe granice. Pionierzy są odważni, odporni i zaradni. Jesteśmy pionierami.

W Tusculum będziesz musiał wprowadzać innowacje, angażować się, eksperymentować i wytrwać w odkrywaniu własnego celu. Na swojej drodze będziesz zachęcany, wzmacniany, wspierany i inspirowany. To sposób pionierów.

Opierając się na bogatym dziedzictwie prezbiteriańskim i pionierskim duchu, Tusculum University zapewnia aktywną i opartą na doświadczeniu edukację w troskliwym środowisku chrześcijańskim, aby inspirować zaangażowanie obywatelskie, wzbogacać życie osobiste i wyposażać profesjonalistów gotowych do kariery.

Tusculum University stara się zaszczepić swoim absolwentom poczucie świata, w którym żyją i rozwinąć umiejętności podejmowania rozsądnych decyzji opartych na wspólnym dobru. Krótko mówiąc, Tusculum chce mieć absolwentów, którzy nie tylko dobrze sobie radzą, ale robią dobrze.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Tusculum

    Shiloh Road,60, 37745, Tusculum

    pytania