Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Wstęp

Wizja dzisiejszego społeczeństwa jest innowacyjna, przedsiębiorcza, zaawansowana technologicznie i otwarta na świat, i właśnie o to ubiega się Tallinn Unversity of Technology (TalTech) poprzez międzynarodowe studia i badania na wysokim poziomie.

W TalTech możesz doświadczyć przyszłości bez wchodzenia do wehikułu czasu. Tutaj edukacja łączy się ze wszystkim, co cyfrowe!

Tutaj tworzymy prawdziwe rzeczy i rozwijamy je na miejscu od podstaw. Prezentowane projekty obejmują pojazdy samojezdne, satelity studenckie, e-Pavement (nawierzchnia drogowa wytwarzająca energię słoneczną), sztuczną inteligencję do tworzenia osobistych tras dla turystów i wiele innych. Oferujemy możliwość studiowania w nowoczesnym cyfrowym kampusie, w którym na co dzień testuje się i wdraża wiele najnowszych technologii. Jedna z naszych ostatnich inicjatyw — TalTechDigital — łączy cyfryzację z edukacją, czyniąc TalTech najbardziej innowacyjnym kampusem w kraju.

Nowoczesne programy studiów

Programy studiów i środowisko uczenia się TalTech stale się rozwijają. Doświadczeni profesjonaliści zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego są zaangażowani i konsultowani w celu stworzenia programów nauczania, które odpowiadają najnowszym potrzebom rynku pracy . Kilka laboratoriów uniwersyteckich zostało niedawno odnowionych i coraz więcej nauczania odbywa się za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Inżynieria i IT idą ręka w rękę w TalTech, co znajduje odzwierciedlenie w naszych nowoczesnych programach studiów, które ściśle łączą te dwie dziedziny. Przez lata inżynierowie TalTech opracowali inteligentne i zrównoważone rozwiązania wielu istotnych problemów w Estonii.

Nasze programy zapewniają wysokiej jakości edukację , łącząc dogłębne studia i kreatywne laboratoria . W ten sposób uzyskasz najlepsze praktyczne doświadczenie w swojej edukacji i karierze. Możesz znaleźć odpowiedni program dla swojej kariery z uznanymi na całym świecie programami w:

  • Szkoła Technologii Informacyjnych
  • Szkoła Biznesu i Zarządzania
  • Szkoła Inżynierii
  • Szkoła Nauki

Skupia studentów, naukowców i przedsiębiorców

W TalTech cenimy sobie współpracę z przedsiębiorstwami i przedsiębiorcami. Dla wielu firm, a także władz publicznych, często jesteśmy pierwszym punktem kontaktowym w celu znalezienia rozwiązań dla różnych kwestii organizacyjnych i związanych z rozwojem produktów. Nasze centrum innowacji i biznesu Mektory skupia badaczy, studentów i przedsiębiorców, oferując młodym ludziom inspirację, wiedzę i zasoby do tworzenia i rozwijania start-upów studenckich i innych innowacyjnych pomysłów biznesowych.

TalTech jest akademickim liderem opinii oraz wizytówką estońskiej inżynierii i technologii . Odwaga do zmian, wola rozwoju i chęć prowadzenia dyskusji opartych na wiedzy sprawiają, że TalTech jest think tankiem w dyskusjach akademickich.

Uważamy, że wysoki poziom badań i studiów akademickich oraz swoboda akademicka są absolutnie niezbędne. W ten sposób TalTech jest pierwszą uczelnią w Estonii, która oferuje model kariery akademickiej oparty na stażu.

Rankingi

Założony w 1918 roku TalTech znajduje się w pierwszej 3% najlepszych uczelni na świecie (QS World University Rankings). Jest to jedyna uczelnia techniczna w Estonii i mieści około 10 000 studentów, z czego 14% to studenci międzynarodowi z ponad 100 różnych krajów.

Rekrutacja

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Tallinn

    Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

pytania