Keystone logo
Lodz University of Technology Mistrz interakcji człowiek-komputer
Lodz University of Technology

Mistrz interakcji człowiek-komputer

Łódź, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Mar 2024

PLN 8000 / per semester

W kampusie

Wstęp

Współczesny rynek pracy wykazuje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów wykwalifikowanych w zakresie interakcji człowiek-komputer (HCI), którzy potrafią studiować, projektować, tworzyć i oceniać systemy interaktywne. Program HCI na Uniwersytecie Łódzkim of Technology pozwala zdobyć szeroki zakres umiejętności zawodowych i wiedzy akademickiej wykraczającej poza inżynierię komputerową, ale także dotyczącą wpływów informatyki, projektowania i nauk społecznych. Celem programu jest wykształcenie nowego pokolenia specjalistów, gotowych stawić czoła szybko zmieniającym się realiom współczesnego rynku, potrafiących adaptować i tworzyć nowatorskie rozwiązania i usługi wykorzystujące najnowocześniejsze technologie interaktywne. Master in HCI na TUL daje możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności inżynierskich w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych, druku 3D oraz tworzenia oprogramowania, modeli i systemów interaktywnych.

Absolwenci będą przygotowani do pracy w multidyscyplinarnych zespołach projektowych i kierowania procesem projektowania skoncentrowanego na człowieku w technologiach interaktywnych, mając głębokie zrozumienie czynnika ludzkiego. Przyszli absolwenci mogą szukać pracy jako projektanci i programiści systemów interaktywnych, projektanci i badacze UX, liderzy zespołów projektowych produktów lub usług, czy specjaliści ds. badań i rozwoju. Absolwenci będą także przygotowani do kontynuowania kariery akademickiej w ramach studiów doktoranckich.

Ruszyła rekrutacja na studia magisterskie rozpoczynające się w semestrze letnim 2023/2024.

Pierwszym krokiem rekrutacji jest uzupełnienie danych osobowych i przesłanie skanów wszystkich wymaganych dokumentów na portal rekrutacyjny uczelni przed upływem terminu 4 stycznia 2024 r.

Rekrutacja

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania