Keystone logo
Lodz University of Technology Magister systemów energetycznych w środowisku zabudowanym
Lodz University of Technology

Magister systemów energetycznych w środowisku zabudowanym

Łódź, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Mar 2024

PLN 4400 / per semester

W kampusie

Wstęp

W pierwszym semestrze studiów studenci zdobywają wiedzę teoretyczną z zakresu systemów energetycznych miast i budynków, a także metod analizy komputerowej i projektowania. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń praktycznych i laboratoriów. Po pomyślnym ukończeniu tego etapu programu otrzymują certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. W drugim semestrze wykorzystują tę wiedzę do rozwiązywania problemów inżynierskich za pomocą nowoczesnych narzędzi i metod. Studenci pracują w interdyscyplinarnych zespołach nad rozwiązywaniem problemów, a ich pomysły są weryfikowane przez ekspertów branżowych. Nabywają umiejętności poprzez znajdowanie rozwiązań realnych zadań projektowych.

Pomyślne zakończenie tego etapu kończy się uzyskaniem dyplomu potwierdzającego nabyte umiejętności. Ostatni semestr koncentruje się na samodzielnej pracy nad projektem dyplomowym na wybrany temat. Ukończenie i obrona pracy magisterskiej umożliwia studentowi uzyskanie tytułu magistra inżyniera.

Ruszyła rekrutacja na studia magisterskie rozpoczynające się w semestrze letnim 2023/2024.

Pierwszym krokiem rekrutacji jest uzupełnienie danych osobowych i przesłanie skanów wszystkich wymaganych dokumentów na portal rekrutacyjny uczelni przed upływem terminu 4 stycznia 2024 r.

Rekrutacja

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania