Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Wstęp

66141_student2.jpg

O

Programy dla absolwentów w Graduate School of Arts and Sciences Uniwersytetu Tufts łączą atmosferę uczelni sztuk wyzwolonych z najnowocześniejszymi zasobami technologicznymi instytucji badawczej. Światowej klasy naukowcy, osobisty mentoring, współpracujące laboratoria i partnerstwa branżowe wyposażają studentów Tufts w umiejętności pozwalające osiągać sukcesy w wybranych przez siebie specjalnościach i kontynuować karierę z pasją i zaangażowaniem.

Graduate School of Arts and Sciences wykorzystuje wszystkie zasoby Tufts University - tętniącej życiem instytucji badawczej o rygorystycznej kulturze intelektualnej. Oferujemy ponad 22 programy doktoranckie i 30 programów magisterskich – od historii sztuki po fizykę – oraz możliwości nauczania i mentorowania niektórych z najzdolniejszych studentów w kraju. Nasi wykładowcy są zaangażowani w Twój sukces i oferują pełne profesjonalne przygotowanie. Dzięki kursom, mentoringowi, publikowaniu, pracom terenowym i niezależnym badaniom nasi absolwenci rozpoczynają karierę zawodową z możliwością zastosowania tego, czego się nauczyli.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

pytania