Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin MSc/ P.Grad.Dip w sprawach regulacyjnych dotyczących wyrobów medycznych
Trinity College Dublin, the University of Dublin

MSc/ P.Grad.Dip w sprawach regulacyjnych dotyczących wyrobów medycznych

Dublin, IIrlandia

2 Years

Język angielski

Niepełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 13 160 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €6,270

Wstęp

W ostatnich latach regulacje dotyczące wyrobów medycznych w Europie uległy zasadniczej zmianie, co prowadzi do zmian w dynamice rynku i charakterze ekosystemu wyrobów medycznych. Zrozumienie tych zasad i ich zastosowanie ma coraz większe znaczenie dla zapewnienia, że organizacje MedTech osiągną swoje cele strategiczne i będzie kluczową zaletą w rozwoju kariery w branży.

Program ten nauczy studentów o przepisach i zasadach regulacyjnych, a także wyjaśni kontekst, w jakim te zasady zostały opracowane i jak zostały wdrożone w Europie. Kurs będzie prowadzony w niepełnym wymiarze godzin przez dwa lata i został zaprojektowany tak, aby zapewnić studentom, którzy mogą już pracować, elastyczność w radzeniu sobie z wyzwaniem związanym z godzeniem pracy, nauki i obowiązków rodzinnych.

Opracowany przez specjalistów ds. regulacji, we współpracy z czołowymi ekspertami klinicznymi, akademickimi i branżowymi, program będzie codziennie prowadzony przez specjalistów, którzy przyczynili się do negocjacji i wdrożenia przepisów dotyczących wyrobów medycznych (MDR) w Europie, a także ekspertów stosujących MDR w praktyce na co dzień.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania