Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin M.Phil./P.Grad.Dip w Międzynarodowych Studiach Pokojowych
Trinity College Dublin, the University of Dublin

M.Phil./P.Grad.Dip w Międzynarodowych Studiach Pokojowych

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 18 180 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €9,800

Wstęp

Studenci Międzynarodowych Studiów nad Pokojem są zanurzeni w interdyscyplinarnym, najnowocześniejszym kierunku studiów, który bada przyczyny i konsekwencje wojny i konfliktów zbrojnych, aby zrozumieć, jak osiągnąć trwały pokój. Wykładowcy czerpią z interdyscyplinarnej perspektywy z zakresu polityki i nauk politycznych, stosunków międzynarodowych, filozofii, socjologii, etyki i rozwiązywania konfliktów.

Poruszane tematy obejmują politykę pokoju i konfliktu; Metody badawcze; Przymusowe wysiedlenia, konflikty i budowanie pokoju; Rozwiązywanie konfliktów i negocjacje w różnych światopoglądach; Prawa człowieka; ONZ i rozwiązywanie konfliktów; Płeć w wojnie i pokoju; oraz moduł stażowy.

Kurs zapewnia studentom możliwość nawiązania kontaktu z osobami pracującymi nad rozwiązywaniem konfliktów i budowaniem pokoju, zapewniając moduł stażowy, wycieczki terenowe do Belfastu i Genewy przy ONZ oraz różne wykłady gościnne prowadzone przez doświadczonych dyplomatów i urzędników organizacji pozarządowych przez cały rok.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania