Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin M.Phil./P.Grad.Dip w dziedzinie statystyki i zrównoważonego rozwoju
Trinity College Dublin, the University of Dublin

M.Phil./P.Grad.Dip w dziedzinie statystyki i zrównoważonego rozwoju

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 24 100 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €7,820

Wstęp

Ten roczny kurs konwersji w pełnym wymiarze godzin jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności statystyczne oraz rozwinąć dogłębne i stosowane zrozumienie zrównoważonego rozwoju z różnych perspektyw.

Jest to sztandarowy program realizowany w ramach inicjatywy Trinity E3 „Inżynieria, środowisko i powstające technologie”, a kurs ucieleśnia misję E3 polegającą na tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla naszego świata. Kurs został zaprojektowany z myślą o studentach z różnych środowisk dzięki elastycznym opcjom nauczania w modułach kursu.

Kurs zapewnia studentom szeroki zakres umiejętności modelowania, obliczeń i statystyki, a także będą studiować różnorodne tematy związane ze zrównoważonym rozwojem, które są kluczowe w opracowywaniu rozwiązań problemów środowiskowych od poziomu globalnego do lokalnego. Umiejętności komunikacyjne będą rozwijane poprzez indywidualną i zespołową pracę projektową ujętą w programie nauczania, przy czym nacisk zostanie położony na rozwijanie umiejętności uczniów w zakresie przekładania wyników statystycznych na szerokie grono odbiorców w wielu kontekstach.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania