Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin M.Phil../P.Grad.Dip w Chińskich Studiach
Trinity College Dublin, the University of Dublin

M.Phil../P.Grad.Dip w Chińskich Studiach

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 20 930 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €9,800

Wstęp

Studia chińskie to multidyscyplinarny kierunek studiów, czerpiący z takich dyscyplin, jak historia, językoznawstwo, polityka, kulturoznawstwo i tłumaczoznawstwo, i integrujący je. Kurs koncentruje się na Chinach współczesnych i Chinach w ciągu ostatniego stulecia. Kurs ten oferuje wyjątkowe i tętniące życiem doświadczenie edukacyjne, które przygotowuje studentów do bycia obywatelami świata. M.Phil. program oferuje możliwość zaangażowania się w kluczowe aspekty współczesnych Chin, w tym ich krajobraz polityczny i gospodarczy, współczesną historię, społeczeństwo, kulturę popularną i język. Biorąc pod uwagę wpływ gospodarczy Chin i zasięg międzynarodowy, kurs ten przygotowuje absolwentów do głębokiego zaangażowania we współczesne Chiny.

Multidyscyplinarny charakter kursu może pomieścić studentów z różnych środowisk. Tym uczniom, którzy chcą opanować mandaryński, niezależnie od tego, czy posiadali jakąkolwiek wcześniejszą znajomość tego języka, program ten zapewnia im możliwość rozwinięcia języka mandaryńskiego w stosunkowo krótkim czasie.

Program ten, prowadzony przez wykładowców ekspertów, a także stałych gości z biznesu i przemysłu, rozwinie umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w środowisku międzynarodowym. Jest dostępny jako roczny program w pełnym wymiarze godzin lub dwuletni program w niepełnym wymiarze godzin.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania