Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin M.Phil. w muzyce i technologiach medialnych
Trinity College Dublin, the University of Dublin

M.Phil. w muzyce i technologiach medialnych

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 16 190 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €5,780

Wstęp

W uznaniu wspólnego zainteresowania technologią informacyjną i rosnącej świadomości jej znaczenia dla muzyki, Elektronika i Elektrotechnika oraz Muzyka zainicjowały w 1996 roku program studiów magisterskich w dziedzinie technologii muzycznych i medialnych.

Szczególną cechą tego programu jest zrównoważone podejście do zagadnień muzycznych i technologicznych. Pod względem muzycznym duży nacisk kładziony jest na rozwój umiejętności kompozycyjnych, które można dostosować, a tematy technologiczne są adresowane zarówno z punktu widzenia rąk do pracy / studia, jak i z podstawowych matematycznych i naukowych podstaw, które koncentrują się na kwestiach istotnych muzycznie.

Ogólnym celem programu MMT jest dokładne zrozumienie zasad i zastosowań technologii komputerowych, audio i wideo w połączeniu ze znaczną ekspozycją na tematy związane z mediami, takie jak muzyka, muzyka wizualna i instalacje interaktywne. Kreatywność artystyczna jest stymulowana i rozwijana przez cały rok programu poprzez połączenie egzaminu i pracy opartej na zadaniach, których zwieńczeniem jest praca końcowa, która zawiera znaczący i oryginalny wkład o charakterze technologicznym i / lub artystycznym.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania