Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin Magister globalnego zdrowia psychicznego
Trinity College Dublin, the University of Dublin

Magister globalnego zdrowia psychicznego

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

28 Jun 2024

Sep 2024

EUR 22 290 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €11,490

Wstęp

Studia Masters in Global Mental Health, mieszczące się w Trinity Center for Global Health, interdyscyplinarnym centrum zlokalizowanym na terenie szkół psychologii i medycyny, to roczny program nauczania w pełnym wymiarze godzin (lub dwuletni w niepełnym wymiarze godzin) oferujący dogłębną, krytyczną eksplorację w obszarze globalnego zdrowia psychicznego.

Kurs obejmuje szereg pokrewnych tematów, w tym nierówności w występowaniu i rozwoju szerokiego zakresu problemów ze zdrowiem psychicznym; społeczne determinanty zdrowia i dobrostanu psychicznego; skupienie się na kontekście i kulturze; dostępność i akceptowalność interwencji opartych na dowodach; oraz międzynarodowe i krajowe systemy zdrowia psychicznego, skupiające się na sytuacjach humanitarnych i sytuacjach kryzysowych.

Studenci zapisani na studia mgr. Globalny program zdrowia psychicznego przejdzie obszerne szkolenie teoretyczne i praktyczne w zakresie programowania w ramach zdrowia psychicznego i wsparcia psychospołecznego (MHPSS), prowadzone we współpracy z międzynarodowymi i pozarządowymi organizacjami humanitarnymi.

Studenci otrzymają również zaawansowane szkolenie w zakresie globalnych badań nad zdrowiem psychicznym, w tym metodologii jakościowych i ilościowych, a także etyki badań. Studenci są zobowiązani do ukończenia niezależnej rozprawy badawczej, z możliwością skorzystania ze współpracy z obecnymi partnerami Trinity Center for Global Health, do których należą agencje zdrowia publicznego, międzynarodowe organizacje pozarządowe i uniwersytety na całym świecie.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania