Keystone logo
Trinity College Dublin, the University of Dublin Filozofia rozwiązywania konfliktów i pojednania
Trinity College Dublin, the University of Dublin

Filozofia rozwiązywania konfliktów i pojednania

Dublin, IIrlandia

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

31 Jul 2024

Sep 2024

EUR 18 180 / per year *

W kampusie

* Studenci spoza UE|Studenci z UE: €9,800

Wstęp

Studia magisterskie w zakresie rozwiązywania konfliktów i pojednania z siedzibą w Belfaście w Irlandii Północnej odzwierciedlają zaangażowanie szkoły i Trinity w edukację transgraniczną. Oferuje interdyscyplinarne podejście do wyzwań związanych z politycznym i społecznym pojednaniem w następstwie gwałtownego konfliktu.

Kurs oferuje studentom akademicki i teoretyczny wgląd w rozwiązywanie konfliktów i pojednanie, a także praktyczne umiejętności i doświadczenie poprzez staże i warsztaty. Studenci mają możliwość współpracy z podmiotami i organizacjami społecznymi zaangażowanymi oddolnie w proces transformacji konfliktów i sprawiedliwości społecznej.

Irlandia Północna stoi przed wieloma wyzwaniami społecznymi i politycznymi, wychodząc z dziesięcioleci przemocy. Belfast jest jednak tętniącym życiem miastem, przechodzącym ekscytującą transformację po konflikcie. Miasto stanowi wyjątkowe tło dla tego programu studiów magisterskich, umożliwiając studentom zanurzenie się w społeczeństwie zmagającym się z wyzwaniami i możliwościami transformacji konfliktu.

Conflict Resolution and Reconciliation to jedyny kurs Trinity z siedzibą w Belfaście. Życie i studiowanie w podzielonym społeczeństwie daje studentom cenne możliwości, ale doświadczenie studenckie tutaj różni się od uczęszczania na duży kampus uniwersytecki lub Trinity w Dublinie. Wydział ma własną doskonałą bibliotekę specjalistyczną i niewielki personel. Przestrzeń do nauki, obiekty sportowe oraz kluby i stowarzyszenia są dostępne za pośrednictwem Queen's University Belfast, który znajduje się w pobliżu. Większość usług wsparcia dla studentów Trinity jest dostępna zdalnie, ale należy pamiętać, że studenci muszą podróżować do Dublina, jeśli chcą uzyskać dostęp do pełnego zakresu usług osobiście.

Idealni studenci

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania