Keystone logo
Toulouse School of Management TSM

Toulouse School of Management TSM

Toulouse School of Management TSM

Dzień Otwarty TSM w dniu 3 lutego 2024 r

Dołącz do webinarów

Wstęp

O Szkole Zarządzania w Tuluzie

Szkolenie odpowiedzialnych, przedsiębiorczych i zorientowanych globalnie menedżerów

Obejrzyj wideo

Toulouse School of Management jest jedną z najlepszych francuskich szkół zarządzania publicznego w Tuluzie. Oferuje programy edukacyjne w pełnym wymiarze godzin w głównych dyscyplinach zarządzania, takich jak rachunkowość i kontrola finansowa, finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing i strategia. Kursy oferowane są zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.

Szkoła zapewnia najwyższej jakości edukację akademicką i zawodową, dzięki czemu studenci po ukończeniu studiów szybko znajdą zatrudnienie. Przygotowuje studentów do świata pracy poprzez nauczanie, rozmowy przez profesjonalistów z najwyższej półki, nadzorowane projekty i dłuższe staże.

TSM oferuje studentom konkretne możliwości międzynarodowe. Mamy dużą sieć międzynarodowych partnerów na całym świecie, a kilka naszych stopni naukowych jest prowadzonych w języku angielskim.

 • 3 000 studentów
 • 16 specjalizacji magisterskich
 • 15% studentów uczestniczących w programach mobilności międzynarodowej
 • 23 000 członków sieci absolwentów
 • 84% absolwentów znajduje pracę w branży w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów

TSM uzyskało akredytację EQUIS (European Quality Improvement System) w październiku 2023 roku. Jest to europejski znak przyznawany przez EFMD (Europejską Fundację Rozwoju Zarządzania) prestiżowym szkołom biznesu i zarządzania na okres 3 lub 5 lat.

Szkoła jako całość, a nie tylko konkretny program, jest oceniana według szeregu kryteriów:

 • zarządzanie szkołą, strategia i zasoby,
 • programy nauczania i kadra, obsługa studentów i rozwój osobisty,
 • międzynarodowy wymiar szkoły, jej uczniów, nauczycieli i programów,
 • relacje korporacyjne,
 • wkład szkoły w życie szerszej społeczności.

183607_ToulouseSchoolofManagement_2.jpg

Nauczanie zakorzenione w najnowocześniejszych badaniach

Kiedy uczniowie dołączają do Toulouse School of Management, nie tylko uczęszczają do szkoły. Korzystają z wiedzy jednego z najbardziej prestiżowych ośrodków badawczych w zakresie zarządzania we Francji.

TSM-Research jest jednym z czterech francuskich ośrodków badawczych w zakresie zarządzania akredytowanym przez CNRS (Francuskie Narodowe Centrum Badań Naukowych) jako „Wspólna Jednostka Badawcza”. Ta etykieta została przyznana tylko ośrodkom badawczym zajmującym się zarządzaniem należącym do Ecole Polytechnique, HEC Paris, Paris-Dauphine University i IAE w Grenoble.

Zaangażowanie w badania międzynarodowe

To wyróżnienie świadczy o zaangażowaniu Centrum w badania międzynarodowe na najwyższym poziomie.

Istnieje głębokie powiązanie między ośrodkiem badawczym a szkołą w TSM. W projektowanie i nauczanie zajęć TSM zaangażowanych jest 54 badaczy akademickich TSM. Studenci zapisani na programy kształcenia początkowego i ustawicznego korzystają z nauczania opartego na najnowocześniejszych badaniach.

TSM Research aktywnie uczestniczy we wszystkich kierunkach nauk o zarządzaniu: od finansów po zarządzanie zasobami ludzkimi, a także strategię, marketing, rachunkowość i kontrolę zarządczą.

Pracownicy wydziału mają duże doświadczenie międzynarodowe i możliwość spędzenia okresów na różnych uniwersytetach, takich jak Carnegie Mellon (USA), London Business School (Wielka Brytania), Princeton (USA) i Wharton (USA).

183608_Capturedecran2021-11-12a16.40.38.png

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD Equis

Lokalizacje

 • Toulouse

  Toulouse School of Management Toulouse 1 Capitole University 2, rue du doyen Gabriel Marty 31042 Toulouse Cedex 9, , Toulouse

pytania