Keystone logo
Tottori University Magister inżynierii mechanicznej i lotniczej
Tottori University

Magister inżynierii mechanicznej i lotniczej

Tottori, Japonia

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dysponując zasobami ludzkimi niezbędnymi do zaspokojenia różnorodnych potrzeb w dziedzinach inżynierii, Kurs Inżynierii Mechanicznej i Lotniczej kształci inżynierów i naukowców wysokiego szczebla, którzy są w stanie rozwijać technologie z perspektywy interdyscyplinarnej, a nie ze stereotypowego punktu widzenia. Nie ograniczają się tylko do inżynierii mechanicznej, ale są również biegli w dziedzinie lotnictwa, materiałów, elektroniki, informacji i inżynierii środowiska. Ten kurs pozwala studentom zdobyć wysoki poziom wiedzy i zaangażować się w oryginalne badania; to umożliwia im rozwój, dzięki czemu mogą agresywnie przejmować przywództwo w rozwiązywaniu problemów. W szczególności studenci są szkoleni, aby zdobyć następujące elementy:

Szeroka i podstawowa wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej, a także zaawansowana wiedza z zakresu matematyki stosowanej, mechaniki i fizyki, która stanowi podstawę do wejścia w zaawansowane interdyscyplinarne dziedziny inżynierii, takie jak inżynieria kosmiczna

Elastyczny sposób myślenia i wglądu do makroskopowego spojrzenia na problemy poprzez uwzględnienie harmonii między środowiskiem naturalnym a społeczeństwem ludzkim, a także do systematycznego rozwiązywania problemów.

Oczekuje się, że kandydaci docenią tę politykę i będą wysoce zmotywowani. Wymagane są od nich osiągnięcia akademickie w zakresie matematyki i fizyki stosowane w inżynierii oraz umiejętności językowe.

Inżynieria mechaniczna i lotnicza

Mechanika ciała stałego, Inżynieria materiałowa, Inżynieria niezawodności i projektowania, Inżynieria precyzyjna i produkcji, Dynamika mechaniczna i mechatronika, Sterowanie i robotyka, Inżynieria energii cieplnej, Inżynieria płynów, Dynamika płynów, Fizyka materii skondensowanej, Dynamika nieliniowa, Nanomechanika, Biomechanika, Termodynamika

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister inżynierii kosmicznej i astronautycznej
    • Rome, Włochy
  • Master of Science - Inżynieria lotnicza - Mieszkaniowa
    • Auburn, Stany Zjednoczone
  • Mgr inż. w inżynierii kosmicznej
    • Haifa, Izrael