Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

Wstęp

TOkai University to prywatny uniwersytet założony przez dr Shigeyoshi Matsumae w 1942 roku. „ TOkai ” z „ TOkai University” odnosi się do morza położonego na wschód od Azji, a mianowicie do Oceanu Spokojnego i symbolizuje chęć pielęgnowania bogatego ducha i szerokich perspektyw.

Uniwersytet TOkai składa się z 7 kampusów w Sapporo, Takanawa, Yoyogi, Shonan, Isehara , Shimizu i Kumamoto, które składają się z 19 szkół i uczelni składających się z 75 wydziałów, kierunków i programów. Jego szkoły podyplomowe oferują 17 programów. Całkowita populacja studentów wynosi około 30 000. Duchem założycielskim i celami Uniwersytetu TOkai jest przyczynianie się do ludzkiego społeczeństwa, wspieranie aktywnych, utalentowanych ludzi oraz wzbudzanie zainteresowania naszą ziemią i poczucia odpowiedzialności za przyszłość ludzkości. TOkai edukacyjne Uniwersytetu TOkai uzasadniają te cele, oferując zdrowy i niezawodny sposób myślenia jako podstawę życia i kultywowania bogactwa ludzkości.

Rdzeniem takiej edukacji na Uniwersytecie TOkai jest „Wykład o współczesnej cywilizacji”. Od momentu powstania, Uniwersytet TOkai temu wykładowi priorytet, TOkai się przekonaniem, że uniwersytet powinien nie tylko dostarczać wiedzy i technologii, ale także być miejscem, w którym kultywuje się bogactwo ludzkości i kreatywność każdego człowieka. Jedną z niedawnych inicjatyw, na które kierujemy naszą energię, jest wspieranie projektów inicjowanych przez uczniów, mających na celu pielęgnowanie zdolności naszych uczniów do stosowania wiedzy zdobytej na zajęciach w celu poprawy społeczeństwa.

Projekty, które wspieraliśmy, obejmują zarówno stworzenie najszybszego na świecie samochodu słonecznego „ TOkai Challenger”, jak i działania wolontariackie, które pomagają w odbudowie po wielkim trzęsieniu ziemi we wschodniej Japonii.

Uniwersytet TOkai utrzymuje umowy wymiany akademickiej z ponad 120 uczelniami / organizacjami w ok. 40 krajów. Aktywnie realizuje się szeroki wachlarz międzynarodowych działań w zakresie wymiany, od tych na froncie akademickim z udziałem studentów, badaczy, wspólnych projektów badawczych i wymiany zasobów akademickich, po wymiany kulturalne i sportowe. Na kampusie jest około 1130 studentów zagranicznych. TOkai University ma sześć biur za granicą (Dania, Austria, Stany Zjednoczone, Korea, Tajlandia i Rosja).

Lokalizacje

 • Shibuya City

  Shibuya City, Japonia

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania