Keystone logo
Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Wstęp

Przesłanie przewodniczącego

Od momentu założenia w 1888 roku, Tiffin University z powodzeniem szkolił swoich studentów do spełniania życia i kariery przywódczej zauważony przez doskonałość.

Całe pokolenia Tiffin Alumni wniosły swój wkład dla dobra swoich rodzin, społeczności i zawodów. Tiffin University ma doskonałą reputację, wartościowe programy akademickie, staranny i kompetentny personel i nauczycieli, wybitnych studentów oraz ciepłe i przyjazne środowisko, w którym uczniowie zawsze są na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do poznania programów naszej Uczelni i upewnienia się, że nasza oferta jest zgodna z Państwa oczekiwaniami. Jeśli jesteś zainteresowany, czekamy na Ciebie, abyś odwiedził nas w naszej siedzibie w Str. Transilvaniei Nr. 6, 1 piętro, Bukareszt. Porozmawiaj z naszymi studentami, wykładowcami i pracownikami i przekonaj się, że Tiffin jest właściwym miejscem do realizacji Twoich studiów. Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele edukacyjne.

Dr Lillian Schumacher
Prezydent
Uniwersytet Tiffin

139729_pexels-photo-1438072.jpeg

Misja i cele

Po obu stronach oceanu misja Tiffin University jest taka sama: pomóc studentom i pracownikom naukowym w realizacji ich edukacji, przygotowując ich do biznesowych trudów konkurencji.

Poprzez odpowiedzialność i zaangażowanie, programy Tiffin University szkolą osoby, które mogą znacząco przyczynić się do dobrobytu rodzin i społeczności, do których należą, do rozwoju ich kariery, narodów i społeczeństwa jako całości.

Głównym celem Tiffin University w Rumunii, poprzez program Executive EMBA, jest wytworzenie znaczącej zmiany w środowisku biznesowym, jej efektem jest rzeczywista ewolucja gospodarki na rynku rumuńskim.

Doskonałość we wszystkim, co robisz - to rada Tiffin University dla swoich studentów i nauczycieli. Jedyny realny sposób na spełnienie wymagań zawodowych w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Akredytacje

Jako uznanie dla promowania doskonałości akademickiej na najwyższym poziomie, Tiffin University jest akredytowany przez prestiżowe instytucje w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a także w Europie.

Departament Szkolnictwa Wyższego w Ohio

Tiffin University's seated i programy online są zarówno autoryzowane przez Departament Edukacji Wyższej w Ohio.

Komisja Szkolnictwa Wyższego

Nasze programy są akredytowane przez Higher Learning Commission (HLC), która jest jednym z sześciu regionalnych organów akredytacyjnych uznawanych przez wszystkie główne publiczne i prywatne uczelnie w Ameryce.

Rada Akredytacyjna Szkół i Programów Biznesowych

ACBSP jest wiodącym wyspecjalizowanym organem akredytacyjnym dla edukacji biznesowej, który wspiera, świętuje i nagradza doskonałość nauczania. Akredytują one programy edukacji biznesowej na poziomie stowarzyszonym, licencjackim, magisterskim i doktoranckim na całym świecie. Instytucje z tą akredytacją są zobowiązane do ciągłego doskonalenia, zapewniając, że ich program biznesowy da studentom umiejętności, których szukają pracodawcy.

Status organizacji non-profit

Tiffin University posiada status 501(c)(3), upoważniony od Internal Revenue Service rządu federalnego Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Lokalizacje

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

pytania