Keystone logo
TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

Wstęp

TIAS School for Business and Society jest szkołą biznesową Uniwersytetu w Tilburgu i Politechniki w Eindhoven zajmującą się kształceniem kadry kierowniczej. To miejsce dla liderów, profesjonalistów i menedżerów, którzy tak jak Ty chcą dokonać zmiany; aby wydobyć z siebie to, co najlepsze i wywrzeć wpływ w swojej organizacji i wraz z nią.

Dzięki naszej aktualnej wiedzy, ambitnej edukacji i potężnej sieci, TIAS działa jako międzynarodowe centrum uczenia się przez całe życie. TIAS ma szerokie portfolio studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin, programów zaawansowanych, MBA, kursów mistrzowskich, programów TIAS 8hrs i InCompany.

Zostań częścią czegoś większego

 • Miej wpływ na biznes i społeczeństwo w nauce, biznesie i sektorze publicznym
 • Odkryj szkołę biznesu z nastawieniem na przyszłych liderów
 • Połącz się z bogatą siecią pełnych pasji rówieśników, absolwentów i najlepszych nauczycieli

Zastosuj aktualną wiedzę i spostrzeżenia w swojej praktyce

Nasi profesorowie i najlepsi wykładowcy mają bogate doświadczenie w biznesie i społeczeństwie. Dzięki uczeniu się przez działanie i inteligentnemu połączeniu interaktywnych metod uczenia się i pracy ułatwiamy ciągły rozwój i wymianę nowej wiedzy i spostrzeżeń.

Wizja uczenia się

Nasze programy dotyczą rozwoju i transformacji przywództwa. Inspirując i rzucając wyzwanie naszym uczestnikom oraz pozwalając im eksperymentować, zapewniamy, że wiedza naukowa i spostrzeżenia są osadzone w praktyce, a uczestnicy rozwijają zachowania i umiejętności, których potrzebują, aby stać się odpornymi, zwinnymi liderami.

Biznes i społeczeństwo to wspólny wątek, który łączy nasze programy. TIAS koncentruje się na czterech obszarach kompetencji: odpowiedzialne przywództwo, współpraca, modelowanie biznesowe i zrównoważona innowacja. Jako lider jutra połączenie tych czterech elementów pozwoli Ci przekształcić firmę i wywrzeć wpływ.

Nasze programy

TIAS School for Business and Society Oferuje szeroką gamę akredytowanych na arenie międzynarodowej, najwyżej ocenianych i cenionych programów i ścieżek edukacyjnych w dziedzinie księgowości, finansów i kontroli, zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania i edukacji, innowacji i transformacji, strategii, przywództwa i ogólnego zarządzania oraz opieki zdrowotnej i dobrego samopoczucia. W TIAS zawsze znajdziesz program, który pasuje do Twoich ambicji, celów edukacyjnych i fazy kariery, online i na miejscu w Utrechcie lub Tilburgu.

O Uniwersytecie w Tilburgu

Na Uniwersytecie w Tilburgu staramy się badać i rozumieć społeczeństwo i w ten sposób przyczyniamy się do rozwiązywania złożonych problemów społecznych. To nas napędza. Osiągamy to dzięki najnowocześniejszej wiedzy z zakresu ekonomii, studiów biznesowych i przedsiębiorczości, nauk społecznych i behawioralnych, prawa i zarządzania publicznego, nauk humanistycznych i cyfrowych oraz teologii.

O Politechnice w Eindhoven

Na Uniwersytecie Technologicznym w Eindhoven (TU/e) kształcimy studentów i rozwijamy wiedzę w dziedzinie nauki i technologii dla dobra ludzkości. Integrujemy edukację i badania, aby nasi studenci i naukowcy mogli stać się liderami myśli oraz projektować i osiągać niewyobrażalne. W ścisłej współpracy z naszymi partnerami publicznymi i prywatnymi przekładamy nasze podstawowe badania na sensowne rozwiązania.

Lokalizacje

 • Tilburg

  Warandelaan,2, 5037 AB, Tilburg

 • Utrecht

  Kroonstraat,50, 3511 RC, Utrecht

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania