Keystone logo
Think Education Advisory Services LLP

Think Education Advisory Services LLP

Think Education Advisory Services LLP

Wstęp

Od prawie dekady Think Education jest liderem w tworzeniu udanych programów, projektów i partnerstw w sektorze edukacji.

Naszym podstawowym celem jest wspieranie naszych klientów i współpracowników w osiąganiu ich celów na wybranych rynkach azjatyckich poprzez świadczenie dostosowanych usług w obszarach rekrutacji studentów, rozwoju partnerstwa, edukacji kadry kierowniczej i programów uczenia się przez doświadczenie. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu strategicznych sojuszy dla naszych klientów na najważniejszych dla nich rynkach.

Poprzez naszą pracę łączymy jednostki, instytucje edukacyjne, fundacje i rządy, aby osiągnąć wspólne cele i przyczynić się do tworzenia nowej wiedzy i doświadczeń, które ostatecznie wspierają poprawę społeczeństwa.

Niektórzy z naszych klientów to Rutgers University (USA), Northwestern Michigan College (USA), King's College London (Wielka Brytania), University of East London (Wielka Brytania), Felsted School (Wielka Brytania), Macquarie University (Australia), Institute for Strategic Leadership (Japonia), między innymi Pearson Vue (Indie).

Lokalizacje

  • Bengaluru

    5th Cross Road, 560096, Bengaluru

    pytania