Keystone logo
The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

The University of the West Indies, Sir Arthur Lewis Institute of Social and Economic Studies

Wstęp

Historia Instytutu sięga początków Uniwersytetu Indii Zachodnich, wraz z utworzeniem Instytutu Badań Społeczno-Ekonomicznych (ISER) w 1948 roku. ISER powstał przed Wydziałem Nauk Społecznych w celu zbudowania solidne podstawy danych empirycznych dotyczących regionu Karaibów i funkcjonowały znakomicie w tym charakterze przez około pięćdziesiąt lat. W 2000 r. ISER połączył się z Graduate School of Social Sciences (CGSS), która była nowatorską, piętnastoletnią inicjatywą kształcenia absolwentów z interdyscyplinarną perspektywą. SALISES stara się połączyć najlepsze tradycje badawcze ISER z wysokiej jakości nauczaniem i nadzorem absolwenta, który był znakiem rozpoznawczym CGSS.

SALISES ma oddziały na trzech kampusach Uniwersytetu Zachodnich Indii:

  • Cave Hill, Barbados
  • Mona, Jamajka
  • St.Augustine, Trinidad i Tobago

Każdy oddział jest kierowany przez dyrektora.

Dzięki wyjątkowej asymilacji nauczania i badań absolwentów, SALISES oferuje dwa doskonałe programy na poziomie magisterskim i MPhil / Ph.D. poziomów. Kursy są prowadzone głównie przez naukowców z bogatą historią badań i doskonałym nauczaniem.

Oświadczenie Wizji

Być instytucją o międzynarodowej renomie w zakresie edukacji absolwentów i rozwiązań opartych na badaniach w fazie rozwoju.

Misja

Wpływ na debaty akademickie, publiczne i polityczne; podejmując badania i kończąc nauczanie z perspektywy Karaibów w kontekście interdyscyplinarnym, małym kraju i porównawczym.

Lokalizacje

  • Kingston

    Office of the Vice Chancellor The University of the West Indies Regional Headquarters Kingston 7, , Kingston

pytania