Keystone logo
The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

Wstęp

The University of Texas at Dallas to wschodząca potęga badawcza z ośmioma szkołami i ponad 140 stopniami akademickimi, w tym czołowymi programami z zakresu biznesu, inżynierii, nauki, audiologii i sztuki oraz technologii. Społeczność kampusu wzbogaca się o zaangażowanie w sztukę, możliwości uczenia się przez usługi i program lekkoatletyczny z nowymi zespołami e-sportowymi. Studenci, wykładowcy, pracownicy i absolwenci UTD wciąż stają przed nowymi wyzwaniami, udowadniając, że komety świecą jasno.

Odkryj UT Dallas

Zobacz, jak uczniowie są pielęgnowani i inspirowani w UTD

Misja

The University of Texas at Dallas zapewnia Stanowi Teksas i całemu krajowi doskonałą, innowacyjną edukację i badania.

Uniwersytet jest zaangażowany w kończenie studiów dla wszechstronnych obywateli, których wykształcenie przygotowało ich do nagradzania życia i produktywnej kariery w stale zmieniającym się świecie; ciągłe doskonalenie programów edukacyjnych i badawczych w dziedzinie sztuki i nauki, inżynierii i zarządzania; oraz pomoc w komercjalizacji kapitału intelektualnego generowanego przez studentów, pracowników i wykładowców.

Wizja i cele

W UT Dallas naszą wizją jest bycie jednym z najlepszych publicznych uniwersytetów badawczych w kraju i jednym z największych uniwersytetów na świecie. Jesteśmy w idealnym położeniu, aby osiągnąć ten cel jako światowy lider w innowacyjnej, wysokiej jakości nauce, biznesie i edukacji oraz badaniach.

Jako prezydent, każda moja decyzja ma na celu wspieranie tej wizji i wspieranie misji UT Dallas, polegającej na tworzeniu absolwentów przygotowanych do życia, pracy i przywództwa; ulepszać nasze programy edukacyjne i badawcze; i aby przekształcić pomysły w działania przynoszące korzyści mieszkańcom Teksasu.

Gwałtowny rozwój UT Dallas postawił nas na trajektorii do osiągnięcia kilku kluczowych celów, które pomogą nam również zrealizować naszą szerszą wizję.

Chcemy być:

  • Publiczny uniwersytet badawczy najwyższej rangi ze skoncentrowanymi centrami doskonałości, który jest przygotowany do sprostania wyzwaniom szybko zmieniającego się, napędzanego technologią globalnego społeczeństwa.
  • Globalna siła w innowacyjnych, transdyscyplinarnych badaniach i edukacji w nowych obszarach technologii, nauki i uczenia się.
  • Przełomowy lider zarówno w formułowaniu, jak i odpowiadaniu na pytania biznesu, decydentów i opinii publicznej.
  • Partner synergistyczny z lokalnym przemysłem, rządem i organizacjami kulturalnymi, a także lokalnymi szkołami i uczelniami podstawowymi oraz uniwersytetami.
  • Jedna z najbardziej kreatywnych, innowacyjnych uczelni w kraju i na świecie.

UT Dallas może osiągnąć te cele, ponieważ jesteśmy młodym, zwinnym uniwersytetem położonym w jednym z największych i najbardziej tętniących życiem obszarów metropolitalnych w kraju. Nasi utalentowani studenci i wykładowcy korzystają z wielu innowacyjnych programów i są otoczeni przez firmy, które mają doświadczenie we współpracy z Uniwersytetem. Jesteśmy również wspierani przez siłę i reputację University of Texas System i cieszymy się możliwościami współpracy z naszymi pobliskimi siostrzanymi organizacjami, UT Southwestern Medical Center i UT Arlington.

To połączenie koncentracji, młodości, jakości, lokalizacji i współpracy sprawia, że UT Dallas jest idealnym kandydatem do ewolucji z małego, młodego, bardzo dobrego uniwersytetu w czołowy w kraju uniwersytet badawczy na najwyższym poziomie - atut, który pilnie zajmuje obszar Dallas wymagania.

Musimy bez ograniczeń reagować na nowe możliwości i wyzwania, odkrywać nowe sposoby angażowania naszej społeczności i realizować te cele, które wzbogacą życie nas wszystkich.

„Projekt UT Dallas jest inny. Różnice są naszymi cechami definiującymi. Jesteśmy szkołą, w której „gwiazdy rocka” robią takie rzeczy, jak filmy animowane, budują roboty i grają w szachy. Jesteśmy szkołą, w której uczniowie regularnie wygrywają na szczeblu krajowym w debatach, projektowaniu inżynieryjnym i konkursie pomysłów biznesowych. UTD jest dumnym domem dla znakomitych sportowców-studentów, z których więcej niż nieliczni osiągnęli status akademickiej całej Ameryki. Z tych i wielu innych powodów studenci coraz częściej wybierają UTD ”.

Dr Richard C. Benson, Prezydent UT Dallas

Rankingi

Rankingi i osiągnięcia

Carnegie Commission on Higher Education wyznaczyła UT Dallas jako uczelnię doktorancką „R1” o najwyższej aktywności badawczej. Wydział obejmuje laureata Nagrody Nobla, a także członków Narodowej Akademii Nauk i Narodowej Akademii Inżynierii.

# 2

# 1

7 lat

Najszybciej rozwijająca się publiczna uczelnia doktorska w kraju według Kroniki Szkolnictwa Wyższego Najlepsza wartość uniwersytetu publicznego w Teksasie na liście najlepszych amerykańskich szkół wyższych Forbesa Nazwany uczelnią o najlepszej wartości przez The Princeton Review

67%

544

1 + miliard dolarów

Spośród seniorów z UT Dallas ukończyli studia bez zadłużenia studenckiego w 2017 roku w porównaniu do Teksasu z 45% i średnią w USA wynoszącą 35% Zgłosili się stypendyści National Merit Scholars, w tym 172 pierwszaków jesienią 2018 r. W opracowaniu i 4 miliony nowych lub odnowionych stóp kwadratowych dodano w ciągu ostatniej dekady

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Richardson

    800 W. Campbell Road, 75080-3021, Richardson

    pytania