Keystone logo
The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

Wstęp

University of Manchester został sklasyfikowany jako 27. najlepszy uniwersytet na świecie (trzeci rok z rzędu), 8. najlepszy w Europie i 6. najlepszy w Wielkiej Brytanii do 2021 r. QS World University Ranking. Według Academic Ranking of World Universities 2020 zajęliśmy 5. miejsce w Wielkiej Brytanii i 36. miejsce na świecie pod względem prestiżu akademickiego i innowacyjnej doskonałości badawczej, która inspiruje liderów biznesu. W zestawieniu Top 100 najbardziej innowacyjnych uniwersytetów 2018 Reuters byliśmy odpowiednio 3 i 10 w Wielkiej Brytanii i Europie. Według The Graduate Market w 2021 r. Uniwersytet w Manchesterze został uznany za najbardziej ukierunkowaną uczelnię przez 100 najlepszych pracodawców w Wielkiej Brytanii przez trzy kolejne lata.

Przez lata Uniwersytet w Manchesterze wykształcił 25 laureatów Nagrody Nobla. Dwóch naukowców, którzy odkryli grafen, zostało uhonorowanych Nagrodą Nobla w dziedzinie fizyki w 2010 roku. Nasz bezkonkurencyjny ślad obejmuje Manchester, Hongkong, Dubaj, Singapur, Szanghaj i São Paolo w Brazylii. Te centra fizyczne wspierają uczniów w nauce, łącząc zajęcia twarzą w twarz i online. Pomagają stale rozwijać naszą globalną sieć prawie 500 000 absolwentów w 190 krajach.

Założona w 1965 roku Alliance Manchester Business School (AMBS) przy Uniwersytecie w Manchesterze jest jedną z wiodących szkół biznesu na świecie. AMBS jest również zaliczany do 1% najlepszych szkół biznesu na świecie, które osiągnęły potrójną akredytację od AACSB International, AMBA i EQUIS, a Financial Times umieścił nasz MBA na 4. miejscu w Wielkiej Brytanii, 10. w Europie i 30. na świecie w 2021 roku. zajęły również 7. miejsce w rankingu najlepszych szkół biznesu w Wielkiej Brytanii i 18. miejsce w Europie w rankingu Bloomberg 2019-2020.

Ze szczególnym naciskiem na Azję, University of Manchester otworzył swoje pierwsze międzynarodowe centrum w Hongkongu w 1992 roku i oferuje najwyższej klasy edukację menedżerską dla globalnej kadry kierowniczej w Azji Wschodniej, w tym w Hongkongu, Japonii, Korei Południowej, Tajwanie, Chinach Południowych i Makau od prawie 30 lat.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, Korea Południowa

  • Taipei

   Taipei, Tajwan

   • Tokyo

    Tokyo, Japonia

    pytania