Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Zarządzanie cyberbezpieczeństwem z praktyką zawodową
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Zarządzanie cyberbezpieczeństwem z praktyką zawodową

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

W kampusie

* studenci krajowi - Londyn: £13,050 / spoza Londynu: £12,450 | studenci zagraniczni - Londyn / spoza Londynu: £18,700

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Cyber Security Management with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Cyber Security Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Studia podyplomowe Cyber Security mają na celu wyposażenie profesjonalistów biznesowych w dogłębne zrozumienie podstawowych aspektów cyberbezpieczeństwa w naszym obecnym, szybko zmieniającym się krajobrazie technologicznym. W szczególności program ten zapewni umiejętności i zrozumienie rozwoju kariery w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem danych naukowych lub dowolnej roli kierowniczej, w której ocena ryzyka i analiza danych odgrywa znaczącą rolę. Po ukończeniu tego kursu będziesz miał wiedzę i umiejętności, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom i zmaksymalizować swoje przyszłe zarobki.

Kurs ten jest akredytowany przez The Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

Wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Studenci krajowi

  • Londyn: 13 050 GBP
  • Poza Londynem: 12 450 GBP

Studenci międzynarodowi (niekrajowi)

  • Londyn: 20 350 funtów
  • Poza Londynem: 18 700 funtów

Ścieżka kariery

Cyberbezpieczeństwo.

O szkole

pytania