Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi z praktyką zawodową
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi z praktyką zawodową

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

W kampusie

* studenci krajowi - Londyn: £13,050 / spoza Londynu: £12,450 | studenci zagraniczni - Londyn / spoza Londynu: £18,700

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Leadership and Human Resource Management with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Leadership and Human Resource Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku Professional Practice specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Akredytowane przez CIPD studia magisterskie w zakresie przywództwa i zarządzania zasobami ludzkimi mają na celu przygotowanie lub rozwój kariery w zarządzaniu lub zarządzaniu zasobami ludzkimi związanymi z biznesem. Nasze praktycznie skoncentrowane moduły zapewnią ci dogłębną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, jednocześnie koncentrując się na twoich szansach na zatrudnienie i zapewniając rozwój kluczowych umiejętności, które są pożądane przez wielu pracodawców.

Program ten został opracowany z naciskiem na zaspokojenie potrzeb rozwojowych branży i jest akredytowany zarówno przez The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), jak i The Chartered Management Institute (CMI). Oznacza to, że po ukończeniu studiów będziesz miał możliwość ubiegania się o certyfikat CIPD i dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

Wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Studenci krajowi

  • Londyn: 13 050 GBP
  • Poza Londynem: 12 450 GBP

Studenci międzynarodowi (niekrajowi)

  • Londyn: 20 350 funtów
  • Poza Londynem: 18 700 funtów

Ścieżka kariery

Zarządzanie i przywództwo w biznesie.

O szkole

pytania