Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magister zasobów ludzkich z prawem pracy z praktyką zawodową
The University of Law Business School Postgraduate

Magister zasobów ludzkich z prawem pracy z praktyką zawodową

London, Wielka Brytania

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

W kampusie

* studenci krajowi - Londyn: £13,050 / spoza Londynu: £12,450 | studenci zagraniczni - Londyn / spoza Londynu: £18,700

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Human Resources with Employment Law with Professional Practice to 2-letni biznesowy program magisterski w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Human Resources with Employment Law, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Akredytowane przez CIPD biznesowe studia magisterskie w zakresie zasobów ludzkich z prawem pracy zapewnią ci szerokie zrozumienie najważniejszych koncepcji zarządzania zasobami ludzkimi, jednocześnie umożliwiając specjalizację w prawnych aspektach zarządzania zasobami ludzkimi i zatrudnienia, dając ci przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Struktura z naciskiem na zaspokojenie potrzeb rozwojowych branży i z silnym naciskiem na przyszłe szanse na zatrudnienie, po ukończeniu tego kursu będziesz dobrze przygotowany do podjęcia kariery na wyższym szczeblu.

Kurs ten jest akredytowany zarówno przez The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), jak i The Chartered Management Institute (CMI). Oznacza to, że po ukończeniu studiów będziesz miał możliwość ubiegania się o certyfikat CIPD i dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

Wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Studenci krajowi

  • Londyn: 13 050 GBP
  • Poza Londynem: 12 450 GBP

Studenci międzynarodowi (niekrajowi)

  • Londyn: 20 350 funtów
  • Poza Londynem: 18 700 funtów

Ścieżka kariery

Prawo zasobów biznesowych.

O szkole

pytania