Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem z praktyką zawodową
The University of Law Business School Postgraduate

Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem z praktyką zawodową

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

W kampusie

* studenci krajowi - Londyn: £13,050 / spoza Londynu: £12,450 | studenci zagraniczni - Londyn / spoza Londynu: £18,700

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Strategic Business Management with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Strategic Business Management, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu wspierania możliwości zatrudnienia.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Z silnym naciskiem na przyszłe szanse na zatrudnienie, nasze akredytowane studia magisterskie w zakresie strategicznego zarządzania biznesem dadzą ci szerokie zrozumienie operacji i tego, jak każdy obszar biznesowy wpływa i wpływa na inny. Zdobędziesz dogłębną wiedzę i zrozumienie kluczowych aspektów strategicznego biznesu i zarządzania w kontekście globalnym. Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem, konsultantem, analitykiem czy przedsiębiorcą, ukończysz studia gotowe do rozpoczęcia lub przyspieszenia kariery na wyższy poziom.

Studenci zdobędą doskonałe podstawy w kluczowych aspektach biznesu i zarządzania, z którymi borykają się dziś firmy. Zaprojektowany z udziałem odnoszących sukcesy profesjonalistów biznesowych i obejmujący różne moduły, zapewnimy Ci najlepsze podstawy do kariery zawodowej.

Program ten jest akredytowany z profesjonalnie uznaną kwalifikacją Chartered Management Institute, więc po pomyślnym ukończeniu możesz ubiegać się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy. Kurs ten jest również oferowany jako "akredytowany stopień naukowy" przez Chartered Institute of Marketing (CiM), co oznacza, że studenci mogą zdobyć uznane w branży kwalifikacje w przyspieszonym tempie.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

Wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Studenci krajowi

  • Londyn: 13 050 GBP
  • Poza Londynem: 12 450 GBP

Studenci międzynarodowi (niekrajowi)

  • Londyn: 20 350 funtów
  • Poza Londynem: 18 700 funtów

Ścieżka kariery

Zarządzanie przedsiębiorstwem.

O szkole

pytania