Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magister marketingu
The University of Law Business School Postgraduate

Magister marketingu

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 11 300 *

W kampusie

* 10 000 GBP Londyn, Wielka Brytania/UE; 9000 GBP poza Londynem, Wielka Brytania/UE; 14 000 funtów Londyn, międzynarodowy; 12 000 GBP poza Londynem, międzynarodowy

Wstęp

Magister marketingu jest idealny dla tych, którzy chcą kontynuować, awansować lub przejść do kariery w marketingu. Ten kurs został zaprojektowany z naciskiem na najnowocześniejsze kanały marketingowe, koncepcje i rozwój. Po pomyślnym ukończeniu tego kursu studenci studiujący w kampusach w Wielkiej Brytanii lub przez Internet otrzymają również certyfikat CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa (7C1V2) oprócz dyplomu magistra.

Dzięki modułom opracowanym specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb dzisiejszych wyzwań marketingowych, po ukończeniu studiów będziesz dobrze przygotowany, aby przejść do wyższego szczebla, międzynarodowej roli marketingowej. Kurs jest dostępny do nauki zarówno online, jak i twarzą w twarz, w pełnym wymiarze godzin (1 rok) lub w niepełnym wymiarze godzin (2 lata).

94% zatrudnionych studentów studiów podyplomowych pracowało w zawodach wymagających wysokich kwalifikacji 15 miesięcy po ukończeniu studiów (dane dotyczące wyników absolwentów 2018/19). Zawiera dane HESA © HESA 2021

Kursy skoncentrowane na karierze w Ulaw Business School zostały zaprojektowane, aby pomóc studentom zdobyć umiejętności handlowe i zrozumienie, których szukają pracodawcy. Jesteśmy tak pewni, że odniesiesz sukces na jednym z naszych kursów Business Master, że oferujemy Ci naszą obietnicę zatrudnienia. Jeśli nie znajdziesz pracy w ciągu pierwszych 9 miesięcy po ukończeniu studiów, zwrócimy Ci opłaty za kurs — 50% jako zwrot gotówki i 50% jako kredyt na kolejny kurs.*

*Akceptacja regulaminu i warunków.

Wymagania dotyczące kursu

 • 2:2 lub wyższy od brytyjskiego licencjata lub równoważnych kwalifikacji.
 • Wymagania międzynarodowe - poziom języka angielskiego odpowiadający IELTS 6.5 lub wyższym, z minimum 5.5 w każdym komponencie.

szczegóły kursu

Nasz magister marketingu ma na celu wyposażenie naszych studentów w wiedzę i umiejętności wymagane do opracowania najnowocześniejszych strategii marketingowych w kontekście krajowym i globalnym w okresach zarówno stabilności, jak i niepewności.

Ten kurs jest prowadzony przez naukowców z rozległą wiedzą w świecie rzeczywistym w małych grupach, aby zapewnić większą interakcję i spersonalizowane doświadczenie edukacyjne. Zastosujesz teoretyczne koncepcje marketingu do rzeczywistych studiów przypadków, w środowisku opartym na praktyce, a także będziesz miał możliwość pracy z organizacjami zawodowymi, pracodawcami i podejmowania działań przedsiębiorczych.

Omówisz najnowsze technologie cyfrowe i marketingowe oraz sposoby zwiększania zaangażowania klientów dzięki skutecznym strategiom marketingowym opartym na danych. Zarządzanie marką zostanie zbadane wraz z najnowszymi kanałami mediów społecznościowych i jak można je skutecznie wykorzystać.

Ukończysz studia z doświadczeniem poszukiwanym przez dzisiejszych pracodawców biznesowych, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom w dziedzinie zarządzania marketingowego, w tym komunikacji cyfrowej i zachowań klientów.

Struktura kursu

 • Globalna strategia biznesowa (15 punktów)
 • Zarządzanie innowacjami w epoce cyfrowej (15 punktów)
 • Sukces dzięki etyce biznesowej (15 punktów)
 • Zarządzanie marką i media społecznościowe (15 punktów)
 • Marketing i technologie cyfrowe (15 punktów)
 • Zachowanie konsumenta (15 punktów)
 • Marketing międzynarodowy (15 punktów)
 • Analityka marketingu cyfrowego (15 kredytów)
 • Strategie dla gospodarki cyfrowej (15 punktów)
 • Projekt biznesowy (45 kredytów)
 • Rozwój zawodowy (niekredytowy)

Informacje o kursie

Oszacowanie

Zostaniesz oceniony formalnie poprzez połączenie indywidualnych zadań, pracy grupowej i pracy doktorskiej / projektowej.

Struktura

Ten kurs ma innowacyjną elastyczną strukturę, ze szczegółowymi ocenami, które sprzyjają efektywnej nauce.

O szkole

pytania