Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Magister analityki biznesowej z praktyką zawodową
The University of Law Business School Postgraduate

Magister analityki biznesowej z praktyką zawodową

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

W kampusie

* studenci krajowi - Londyn: £13,050 / spoza Londynu: £12,450 | studenci zagraniczni - Londyn / spoza Londynu: £18,700

Wstęp

Nasz nowy kurs MSc Business Analytics with Professional Practice to 2-letni program studiów magisterskich w pełnym wymiarze godzin. Dzieląc pierwszy rok studiów z 1-letnim MSc Business Analytics, 2-letni program korzysta z drugiego roku praktyki zawodowej, specjalnie w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia studentów.

Oferując większą elastyczność niż tradycyjny Placement Year, nasz Professional Practice Year pozwala zdecydować, w jaki sposób wykorzystać swoje umiejętności w praktyce. Możesz wybrać rozprawę akademicką, biznesplan, projekt biznesowy lub konsultingowy lub płatny staż w branży, w zależności od opcji najlepiej dopasowanej do Twojej przyszłej ścieżki kariery. (Więcej informacji na temat Professional Practice Year można znaleźć na stronie ).

Wysoce praktyczny akredytowany kurs Business Analytics MSc został zaprojektowany z silnym naciskiem na przyszłe szanse na zatrudnienie i jest idealny dla osób z doświadczeniem numerycznym, które chcą doskonalić swoje umiejętności w kluczowych aspektach i technologiach zarządzania danymi, inteligencji biznesowej i analizy danych. Kurs ten zapewni ci zrozumienie i umiejętności rozwiązywania problemów w środowiskach bogatych w technologie i podejmowania decyzji biznesowych opartych na danych.

Kurs ten jest akredytowany przez Chartered Management Institute, więc po jego pomyślnym ukończeniu będziesz mieć możliwość ubiegania się o dyplom CMI Level 7 w zakresie zarządzania strategicznego i przywództwa, a także o stopień naukowy. Kurs ten jest również oferowany jako "akredytowany stopień naukowy" przez Chartered Institute of Marketing (CiM), co oznacza, że studenci mogą zdobyć uznane w branży kwalifikacje w przyspieszonym tempie.

Wymagania dotyczące kursu

  • 2:2 lub wyższe z brytyjskich studiów licencjackich lub równoważne kwalifikacje
  • Studenci zagraniczni dodatkowo wymagają poziomu języka angielskiego odpowiadającego IELTS 6.5 lub wyższym, minimum 5,5 w każdym elemencie.

Opłaty

Wrzesień 2024 - czerwiec 2025

Studenci krajowi

  • Londyn: 13 050 GBP
  • Poza Londynem: 12 450 GBP

Studenci międzynarodowi (niekrajowi)

  • Londyn: 20 350 funtów
  • Poza Londynem: 18 700 funtów

Ścieżka kariery

Analityka biznesowa.

O szkole

pytania