Keystone logo
© BIMM University
The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

The University of Law Business School Postgraduate

Wstęp

Przegląd:

University of Law (ULaw) jest jednym z najdłużej działających w Wielkiej Brytanii specjalistycznych dostawców edukacji prawnej. W rzeczywistości przeszkoliliśmy więcej praktykujących prawników w Wielkiej Brytanii niż ktokolwiek inny.

Przy tak ścisłych powiązaniach między prawem a biznesem sensowne jest, aby specjalista w dziedzinie edukacji prawnej był dobrze przygotowany do rozwoju doskonałej szkoły biznesu - University of Law Business School.

Skupiając się na praktycznym uczeniu się, nasza Szkoła Biznesu ma na celu uczynić uczniów zatrudnionymi i gotowymi do osiągnięcia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy odpowiednie środowisko do nauki, aby osiągnąć swoje aspiracje biznesowe. Dlatego dostosowaliśmy techniki stosowane na naszych kursach prawniczych w celu opracowania angażującego specjalistycznego doświadczenia edukacyjnego, które przygotuje Cię do kariery w świecie biznesu.

Elastyczne studia:

Rozumiemy, że sytuacja każdego jest inna. Dlatego oferujemy szeroką gamę trybów studiów (stacjonarne, niestacjonarne, na terenie kampusu, online) na naszych kursach, aby zapewnić Ci największy wybór i elastyczność, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w nauce.

Nasze kampusy szkół biznesu znajdują się w London Bloomsbury, Birmingham i Manchesterze, gdzie odbywają się kursy licencjackie. Studia podyplomowe prowadzone są w naszych kampusach w Birmingham, Leeds, London Moorgate i Manchester. Każdy z nich to tętniące życiem węzły handlowe, idealnie zlokalizowane, aby zapewnić łatwy dostęp do klubów muzycznych, teatrów, kin, barów i restauracji. Nasze studia podyplomowe można studiować w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, a także są one dostępne online.

Online:

Nasze programy online pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na dojazdach do i z kampusu oraz pozwolą Ci uczyć się w dowolnym miejscu i na różnych urządzeniach, możesz jednak mieć pewność, że kurs nie będzie obniżony pod względem jakości ani nie będzie mniej wymagający niż nasz kurs na terenie kampusu kursy.

76783_ScreenShot2018-05-21at10.50.04PM.png

Projekt kursu:

Kładąc duży nacisk na praktyczną naukę, nasza Szkoła Biznesu dąży do tego, aby studenci byli zdolni do zatrudnienia i gotowi do odniesienia sukcesu w miejscu pracy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy stworzyć dla Ciebie odpowiednie środowisko do nauki, dzięki któremu osiągniesz swoje aspiracje biznesowe. Nasze podejście do nauczania jest ukierunkowane na uczniów. Będziesz uczyć się w grupach o różnej wielkości, które promują wspierającą relację z wykładowcami, w małych warsztatach – niezbędnych do osiągnięcia sukcesu przez uczniów – przy czym każdy uczeń będzie miał dostęp do swojego osobistego nauczyciela.
Nasi wykładowcy zatrudniają pracowników akademickich, którzy łączą swoją pasję do biznesu, bogactwo wiedzy branżowej i profesjonalne powiązania biznesowe, aby przynieść korzyści Twojej nauce zarówno w szkole, jak i poza nią.

Kariera i zdolność do zatrudnienia:

Zatrudnialność jest w centrum wszystkiego, co robimy w Business School. Nasz zespół ds. zatrudnienia udzieli Ci indywidualnych porad, jak skutecznie nawiązać kontakt biznesowy z głównymi brytyjskimi rekruterami, takimi jak IBM, Lloyds of London i Price Waterhouse Coopers (PwC), z którymi będziesz się spotykać podczas wydarzeń, warsztatów i wizyt organizacjom, dzięki czemu możesz zobaczyć z pierwszej ręki, jak biznes działa w prawdziwym świecie. Organizujemy wydarzenia przez cały rok, w tym gościnnych prelegentów, dyskusje panelowe, kursy mistrzowskie i konkursy. Wsparcie, które otrzymasz, kierowane i oparte na praktykach pracodawców, zmaksymalizuje Twoją zdolność do składania pomyślnych aplikacji o pracę, zabezpieczenia staży i doskonalenia umiejętności podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Chartered Management Institute (CMI):

Ponieważ niektóre kursy w Business School są akredytowane przez Chartered Management Institute (CMI), studenci tych kursów mogą uzyskać automatyczne bezpłatne członkostwo na czas trwania kursu i przez rok po jego ukończeniu.

Korzyści obejmują dostęp do ManagementDirect; największa brytyjska biblioteka zarządzania wraz z dostępem do internetowego portalu zasobów, w tym e-czasopism, raportów firmowych i branżowych, a także porady od ponad 300 menedżerów ds. zatrudnienia w Centrum rozwoju kariery.

Otrzymasz dostęp do aktualnych ofert pracy za pośrednictwem bazy danych JobSearch oraz bogactwa filmów, samouczków i artykułów rozwijających umiejętności zawodowe i biznesowe. Internetowa społeczność mentorska CMI składa się z ponad 120 000 członków, w których można dopasować umiejętności, doświadczenie i branżę, a także dowiedzieć się o wydarzeniach w sieci CMI, w których możesz wziąć udział.

Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów akredytowanych przez CMI, oprócz dyplomu otrzymasz również kwalifikację z CMI.

Wspieranie środowiska:

Naszym celem jest wspieranie większej liczby studentów z różnych środowisk niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć ich ambicje zawodowe, dlatego oferujemy szereg stypendiów i stypendiów.

Wszyscy studenci mają możliwość pełnego korzystania z naszych obiektów i usług. Usługa pomocy osobom niepełnosprawnym jest przeznaczona do zarządzania wszelkimi wymaganiami, które możesz mieć podczas studiów, w tym do pomocy tymczasowej z powodu obrażeń lub choroby.

Obiekty sportowe:

Istnieje wiele możliwości, aby wstać i dopasować się do wszystkich naszych kampusów, jeśli chcesz ćwiczyć swoje ciało i umysł. Popularne atrakcje to Zumba, piłka nożna, netball, rugby i tenis.

Kluby i stowarzyszenia:

Dzięki szerokiej gamie towarzystw, drużynom sportowym i imprezom towarzyskim dostępnym w każdym z naszych kampusów, z pewnością znajdziesz mnóstwo atrakcji, dzięki którym będziesz zajęty i dobrze się bawił między wykładami. A na początku kursu możesz dołączyć do wybranego przez siebie towarzystwa, klubu lub wydarzenia, lub stworzyć własną poprzez Stowarzyszenie Studentów.

Kursy:

University of Law Business School oferuje szereg programów studiów licencjackich i podyplomowych w Wielkiej Brytanii oraz w Internecie.

Wiele z naszych kursów zostało akredytowanych przez Chartered Management Institute (CMI), jedyny w Wielkiej Brytanii dyplomowany organ zawodowy oferujący bardzo pożądany status Chartered Manager (CMgr). Po pomyślnym ukończeniu jednego z naszych kursów otrzymasz dodatkowo kwalifikację od CMI oprócz swojego stopnia.

Kursy biznesowe online:

Zapewniamy światowej klasy naukę online dla naszych kursów podyplomowych:

 • Metody nauki dla wszystkich rodzajów nauki: istnieje metoda nauki pasująca do Twojego stylu, obejmująca e-booki, samouczki, seminaria internetowe, studia przypadków, fiszki, pliki audio, ruchome grafiki, czaty studenckie w czasie rzeczywistym, oceny online i jeszcze.
 • Dedykowane wsparcie opiekuna: Będziesz otrzymywać ciągłe wsparcie i informacje zwrotne na temat swojej pracy od dedykowanego opiekuna programu przez cały czas trwania kursu.

Wymagania wstępne i opłaty:

Wymagania wstępne i opłaty różnią się w zależności od kursu - więcej informacji na temat wymagań wstępnych, opłat, opcji finansowania oraz stypendiów i stypendiów można znaleźć na stronie internetowej University of Law.

Studenci zagraniczni:

Dołączyłbyś do uczniów z ponad 120 różnych narodowości, którzy przyczyniają się do prężnej społeczności międzynarodowej we wszystkich kampusach ULaw.

Mamy zespół pomocy technicznej dla studentów, który udziela porad i wskazówek dotyczących opieki społecznej.

Informacje o wymaganiach wizowych można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Praw.

Nocleg:

Dla naszych studentów przygotowaliśmy zakwaterowanie u wyspecjalizowanych brytyjskich dostawców zakwaterowania studenckiego, aby upewnić się, że masz wygodne miejsce do zamieszkania podczas nauki u nas. Zakwaterowanie jest zwykle w mieszkaniach dzielonych lub w niektórych przypadkach samodzielnych studiach.

Studentom studiów licencjackich gwarantujemy Ci ofertę zakwaterowania w pierwszym roku studiów, jeśli zaakceptowałeś nas jako swój wybór i złożyłeś wniosek o zakwaterowanie do 30 marca roku wjazdu * (* Obowiązują OWH, szczegóły na temat Strona internetowa Uniwersytetu Prawa, strona z zakwaterowaniem dla studentów studiów licencjackich).

Dla studentów studiów podyplomowych, jeśli wybierzesz kampus z dala od domu, nasza baza danych zakwaterowania pomoże Ci znaleźć miejsce do zamieszkania, z opcją znalezienia prywatnie wynajmowanej nieruchomości lub wspólnego zakwaterowania z innymi studentami ULaw.

76782_ScreenShot2018-05-21at10.49.54PM.png

Dni otwarte i wydarzenia:

Nasze Dni Otwarte to świetny sposób, aby dowiedzieć się o naszych kursach biznesowych, sprawdzić nasze obiekty i poznać naszych nauczycieli i obecnych studentów. Będą rozmowy, sesje degustacyjne i wycieczki, a będziesz miał możliwość zadawania pytań. Sprawimy, aby Twój dzień był jak najbardziej interesujący i interaktywny.

Jeśli nie możesz pojawić się na jednym z naszych Dni Otwartych na terenie kampusu, od czasu do czasu oferujemy również Wirtualne Dni Otwarte na naszych kursach – dzięki czemu nadal masz szansę dowiedzieć się, jak to jest studiować University of Law Business School i zadawaj pytania online.

Lokalizacje School of Business University of Law:

Dostępne kursy różnią się w zależności od lokalizacji. Więcej informacji na temat naszych lokalizacji znajduje się na stronie internetowej Uniwersytetu Praw, strona Lokalizacje.

Lokalizacje

 • London

  The University of Law 14 Store Street, WC1E 7DE, London

  • Leeds

   The University of Law 15-16 Park Row, LS1 5HD, Leeds

   • Manchester

    The University of Law 2 New York Street, M1 4HJ, Manchester

    • Birmingham

     The University of Law 133 Great Hampton Street, , Birmingham

     • London

      London, Wielka Brytania

      • Nottingham

       Nottingham, Wielka Brytania

       pytania