Keystone logo
The University of Greenwich MSc Data Science
The University of Greenwich

MSc Data Science

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 450 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy etat | dom 11 000 funtów rocznie; międzynarodowe w niepełnym wymiarze godzin 2908 GBP za 30 punktów | do domu 1850 GBP za 30 kredytów

Wstęp

Nasz tytuł magistra w dziedzinie nauki o danych przygotowuje absolwentów do podjęcia wysoko wykwalifikowanych karier w dziedzinie nauki o danych, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Ten specjalistyczny tytuł magistra w dziedzinie nauki o danych zapewnia teoretyczną wiedzę z zakresu analityki danych wraz z praktycznymi umiejętnościami, które pomogą Ci prosperować na rynku pracy.

Będziesz mieć kontakt z szerokim zakresem tematów, takich jak nauka o danych, statystyka, programowanie specjalistyczne, uczenie maszynowe i wizualizacja danych.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • Dowiesz się o wielu interesujących tematach z zakresu współczesnej statystyki związanej z nauką o danych, wizualizacji danych, programowaniu, uczeniu maszynowym i wizualizacji danych, a także obszarach zastosowań, takich jak inteligencja biznesowa.
  • Dostarczymy Ci narzędzia niezbędne do zrozumienia dogłębnej teorii stojącej za analityką danych i sztuczną inteligencją.
  • Zdobądź praktyczne umiejętności potrzebne do kariery w tej specjalistycznej dziedzinie.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania