Keystone logo
The University of Greenwich Magister inżynierii wodno-ściekowej i ochrony środowiska z praktyką przemysłową
The University of Greenwich

Magister inżynierii wodno-ściekowej i ochrony środowiska z praktyką przemysłową

London, Wielka Brytania

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 21 000 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy etat | domu 16 550 funtów rocznie

Wstęp

Nasz tytuł magistra w dziedzinie inżynierii wody, odpadów i środowiska z praktyką przemysłową jest idealny dla absolwentów poszukujących pracy w takich sektorach, jak inżynieria zasobów wodnych i gospodarka odpadami.

Ten kurs daje umiejętności projektowania i opracowywania nowych koncepcji wody i odpadów, które są przyjazne dla środowiska. Łączy naukę, zdrowie publiczne i inżynierię, dzięki czemu rozwiniesz umiejętności obejmujące elementy techniczne systemów środowiska naturalnego i inżynieryjnego. Nauczysz się także obsługiwać pełny proces dostarczania inżynieryjnych i naturalnych zasobów wody i ziemi, od etapu planowania i projektowania po budowę i konserwację.

Nasz dwuletni kurs skierowany jest do absolwentów kierunków inżynierii środowiska, którzy chcą zastosować strategie zrównoważonego rozwoju do złożonych problemów. Będzie także odpowiedni dla osób pragnących rozwijać swoją karierę w dziedzinach związanych z inżynierią środowiska – od ponownego wykorzystania wody po odsalanie – lub w powiązanych przedsiębiorstwach komercyjnych. Kurs obejmuje projekt i roczny staż u powiązanego pracodawcy w tej dziedzinie, dzięki czemu możesz zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i zdobyć niezbędne umiejętności zawodowe.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • Idealny dla absolwentów, którzy chcą zastosować nowe zrównoważone strategie do coraz bardziej złożonych problemów w inżynierii środowiska.
  • Jesteś odpowiedzialny za zabezpieczenie swojego miejsca pracy (z naszą pomocą). Ale jeśli nie zostanie to ukończone, nadal możesz ukończyć studia z nagrodą bez praktyki przemysłowej.
  • Ten kurs jest prowadzony w naszym kampusie Medway w Kent.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania