Keystone logo
The University of Greenwich Magister inżynierii elektrycznej
The University of Greenwich

Magister inżynierii elektrycznej

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 450 / per year *

W kampusie

* międzynarodowy etat | dom 11 000 funtów rocznie; międzynarodowe w niepełnym wymiarze godzin 2908 GBP za 30 punktów | do domu 1850 GBP za 30 kredytów

Wstęp

Opieraj się na pierwszym stopniu lub swoim wcześniejszym doświadczeniu w inżynierii elektrycznej lub elektronicznej i rozwijaj nowe umiejętności techniczne na poziomie zaawansowanym.

Nasz tytuł magistra w dziedzinie elektroenergetyki opiera się na istniejącej wiedzy i bada, w jaki sposób projektuje się i buduje nowoczesne systemy elektroenergetyczne. Studenci tego kursu rozwijają swoje umiejętności techniczne i zaawansowaną wiedzę, specjalizując się w dziedzinie energii elektrycznej. Rozwiniesz także swoje umiejętności zawodowe, analityczne i zarządcze oraz zyskasz wgląd w kwestie związane z zarządzaniem firmą inżynieryjną.

W ramach tego kursu studenci podejmują duży projekt badawczy, który można opracować dzięki naszym imponującym powiązaniom branżowym. Projekty realizowane przez naszych studentów często odzwierciedlają kluczowe zainteresowania wydziału, do których zaliczają się energoelektronika, energetyka odnawialna i alternatywne systemy energetyczne. Skorzystaj z naszych światowej klasy, niedawno odnowionych laboratoriów w naszym kampusie Medway w hrabstwie Kent.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • Studiujesz w naszym kampusie Medway w Kent i korzystasz z naszych światowej klasy specjalistycznych i zintegrowanych laboratoriów inżynieryjnych.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności handlowe, samodzielne uczenie się i umiejętności krytycznej oceny.
  • Nasz kurs jest akredytowany przez Instytucję Inżynierii i Technologii i spełnia dalsze wymagania edukacyjne wymagane do rejestracji jako inżynier dyplomowany. Treść zajęć jest ustalana przez Radę Partnerstwa Przemysłowego wydziału.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania