Keystone logo
The University of Greenwich Magister informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa
The University of Greenwich

Magister informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 150 / per year *

W kampusie

* w pełnym wymiarze godzin z zagranicy | w kraju 11 000 GBP rocznie; w niepełnym wymiarze godzin z zagranicy 3 025 GBP za 30 punktów | w kraju 1 850 GBP za 30 punktów

Wstęp

Nasze profesjonalnie akredytowane studia magisterskie w dziedzinie informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa obejmują cyberprzestępczość, metody policyjne i kryminalistyczne, a także oprogramowanie i sprzęt komputerowy.

Nasz kurs informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa pozwala studentom zapoznać się z najnowszymi technologiami, innowacjami naukowymi i najlepszymi praktykami w zakresie ochrony infrastruktury cyfrowej, od sieci korporacyjnych po środowiska Internetu rzeczy. Studenci są również szkoleni w zakresie nowoczesnych narzędzi i metodologii prowadzenia dochodzeń w zakresie informatyki śledczej, obejmujących cały zakres od gromadzenia dowodów po analizę i występowanie w charakterze biegłych sądowych.

Kurs ten jest odpowiedni zarówno dla nowicjuszy w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego i informatyki śledczej, jak i praktyków, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Obejmuje praktyczne umiejętności w zakresie bezpieczeństwa sieci, testów penetracyjnych i kryminalistyki cyfrowej, a także teorię i podstawy naukowe, które leżą u podstaw codziennej praktyki. Zapewnia również, że studenci mają podstawową wiedzę na temat wymogów prawnych i regulacyjnych oraz standardów bezpieczeństwa komputerowego.

Ten program został akredytowany przez BCS, The Chartered Institute for IT, aby częściowo spełnić wymagania akademickie dotyczące rejestracji jako Chartered IT Professional. Ponadto został on również akredytowany przez BCS, The Chartered Institute for IT, w imieniu Rady Inżynierskiej, aby częściowo spełnić wymagania akademickie dotyczące rejestracji jako Chartered Engineer.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • W trakcie tego kursu będziesz studiować cyberbezpieczeństwo i kryminalistykę cyfrową, administrację systemem i bezpieczeństwo.
  • Dowiesz się, jak stosować metody policyjne i kryminalistyczne do wykrywania cyberprzestępstw, korzystając z powiązanego oprogramowania i technologii sprzętowych.
  • Kurs obejmuje praktyczne szkolenie w zakresie aktualnych narzędzi kryminalistycznych używanych przez policję. Studenci mogą zatem szybko przyczynić się do dobrobytu korporacyjnych zasobów informatycznych i informacyjnych.
  • University of Greenwich jest partnerem akademickim The Council for Registered Ethical Security Testers (CREST) oraz Chartered Institute of Information Security (CIISec), wyznaczonym przez National Cyber Security Centre (NCSC), które jest częścią GCHQ.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania