Keystone logo
The University of Greenwich Magister informatyki
The University of Greenwich

Magister informatyki

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 18 150 / per year *

W kampusie

* w pełnym wymiarze godzin z zagranicy | w kraju 11 000 GBP rocznie; w niepełnym wymiarze godzin z zagranicy 3 025 GBP za 30 punktów | w kraju 1 850 GBP za 30 punktów

Wstęp

Rozwijaj swoją karierę w dziedzinie informatyki dzięki temu tytułowi magistra informatyki. Wybierz spośród wielu opcji, w tym cyberbezpieczeństwa, kryminalistyki, inteligencji biznesowej i inżynierii oprogramowania.

Na tym kierunku studiów magisterskich z informatyki będziesz studiować, stosować i zastanawiać się nad zasadami leżącymi u podstaw informatyki. Możesz wybierać spośród szeregu opcji, w tym uczenia maszynowego, nauki o danych, cyberbezpieczeństwa i kryminalistyki oraz technologii bezprzewodowych i mobilnych.

Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w analizie i zrozumieniu problemów, systemów i struktur poprzez studia przypadków. W rezultacie będziesz przygotowany do radzenia sobie z intensywnymi wymaganiami współczesnej informatyki i reagowania na rozwiązania, które spełniają potrzeby handlu, przemysłu lub badań.

Ten program został akredytowany przez BCS, The Chartered Institute for IT, aby częściowo spełnić wymagania akademickie dotyczące rejestracji jako Chartered IT Professional. Ponadto został on również akredytowany przez BCS, The Chartered Institute for IT, w imieniu Rady Inżynierskiej, aby częściowo spełnić wymagania akademickie dotyczące rejestracji jako Chartered Engineer.

Otwarte dla brytyjskich i międzynarodowych aplikacji na wrzesień i styczeń.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności i wiedzę teoretyczną do kariery w rozwijającej się dziedzinie informatyki.
  • Możesz specjalizować się w jednej z dwóch ekscytujących ścieżek: Data Science lub Network Engineering.
  • University of Greenwich jest partnerem akademickim The Council for Registered Ethical Security Testers (CREST).

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania