Keystone logo
The University of Greenwich MA Stosunki międzynarodowe
The University of Greenwich

MA Stosunki międzynarodowe

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 17 450 / per year *

W kampusie

* Pełny etat międzynarodowy | kraj 11 000 funtów rocznie; niepełny etat międzynarodowy 2 908 funtów za 30 punktów | kraj 1 850 funtów za 30 punktów

Wstęp

Poznaj szereg zagadnień i podmiotów w globalnym systemie politycznym dzięki temu tytułowi magistra stosunków międzynarodowych.

Nasze studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe łączą w sobie badanie teoretycznych i normatywnych kwestii w globalnym systemie politycznym z konkretnymi badaniami interakcji między różnymi podmiotami, w tym państwami, organizacjami międzyrządowymi, korporacjami wielonarodowymi, organizacjami pozarządowymi i społeczeństwem obywatelskim.

Doświadczenie i osiągnięcia studentów są w centrum naszego nauczania, które opiera się na wiodących badaniach i współpracy z organizacjami zewnętrznymi. Interdyscyplinarny i praktyczny charakter projektu kursu wspiera studentów w zdobywaniu wiedzy merytorycznej, a także w rozwijaniu silnego portfolio umiejętności, które pozwolą absolwentom pozostać konkurencyjnymi na globalnym rynku pracy.

Poprzez połączenie wykładów, seminariów, warsztatów, serii dyskusji z zewnętrznymi prelegentami, praktycznych zadań, działań i odpowiednich wydarzeń, kurs przygotuje studentów do szeregu karier w dziedzinie stosunków międzynarodowych, w tym w szkolnictwie wyższym, zarządzaniu międzynarodowym, służbie cywilnej i trzecim sektorze.

Co powinieneś wiedzieć o tym kursie

  • Ten tytuł magistra jest idealny dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat coraz bardziej złożonego charakteru globalnej areny oraz znajomość kluczowych instytucji i procesów.
  • Będziesz nauczany przez ekspertów w dziedzinie polityki i stosunków międzynarodowych z dużym doświadczeniem w badaniach i praktyce.
  • Będziesz współpracować z zaproszonymi ekspertami w tej dziedzinie i uczestniczyć wraz z kolegami akademickimi w organizowaniu odpowiednich wydarzeń i działań dotyczących bieżących tematów i debat.
  • Zdobędziesz cenną wiedzę i umiejętności dzięki innowacyjnym treściom programowym i metodom nauczania, które łączą teorię z praktyką i stymulują krytyczne myślenie.
  • Będziesz studiować w szybko zmieniającym się środowisku, z dostępem do kluczowych podmiotów i organizacji (decydentów, organizacji pozarządowych, think tanków i instytucji badawczych) w samym sercu Londynu.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania