Keystone logo
© The University of Fredericton
The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

Wstęp

Łączyć. Uczyć się. Odnieść sukces. W pełni online.

University of Fredericton (UFred) to w pełni internetowa instytucja oferująca programy certyfikatów, dyplomów i stopni naukowych. Założony i mający siedzibę w Fredericton w Nowym Brunszwiku, UFred jest wyjątkowo dumny ze swojej oferty innowacyjnej, odpowiedniej edukacji online, która kładzie nacisk na rozwój przywództwa i uczenie się przez całe życie.

UFred oferuje unikalne, całkowicie internetowe doświadczenie edukacyjne, które wspiera cele akademickie i zawodowe swoich członków. Poprzez przystępne, przyjazne wsparcie i obsługę, UFred stara się zapewnić studentom sukces.
Ich wizją jest umożliwienie uczniom na całym świecie osiągnięcia swoich celów poprzez dostępną, stosowaną edukację zawodową. Ich misją jest zapewnienie w pełni kompatybilnej, indywidualnie skoncentrowanej ścieżki uczenia się przez całe życie dla profesjonalistów na całym świecie, która poprawia indywidualne wyniki. Wartości UFred obejmują uczciwość, pasję, wzajemne zaufanie, uczenie się, wzajemny szacunek i kompetencje.

Dlaczego warto studiować na UFred?

Studenci online UFred otrzymują tę samą wysoką jakość edukacji, możliwości nawiązywania kontaktów i współpracy, co w przypadku programu na terenie kampusu; Studenci mają stały kontakt z profesorami i rówieśnikami. Studenci mogą zadawać pytania, brać udział w dyskusjach i wspólnie pracować nad materiałami do nauki, całkowicie online.

Historia UFreda

University of Fredericton to prywatna instytucja założona w 2005 roku w Fredericton w stanie Nowy Brunszwik. Wychodząc z założenia, że edukacja w pełni online jest przyszłością, opracowano innowacyjną ścieżkę nauczania o najwyższej jakości, która nadal rozwija się na arenie międzynarodowej.

Korzyści z nauki z UFred

 • Elastyczność: jako program opracowany dla pracujących profesjonalistów, UFred zapewnia studentom możliwość zrównoważenia studiów z karierą i innymi zobowiązaniami osobistymi i zawodowymi. Dzięki możliwości wstrzymania studiów w dowolnym momencie, UFred zapewnia studentom możliwość zrobienia sobie przerwy w programie w razie potrzeby.
 • Online celowo: programy UFred są celowo oferowane online. Dzięki temu studenci z całego świata mogą uczestniczyć w programach uniwersyteckich bez konieczności przerywania kariery lub podróżowania w celu uczestnictwa.
 • Przystępność: UFred szczyci się oferowaniem studentom niedrogich programów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości edukacji. Dzięki możliwości płacenia za jeden kurs na raz, studenci mają zapewnioną elastyczność finansową.

Perspektywy rozwoju kariery

Programy UFred przygotowują studentów do podjęcia kolejnego kroku w karierze, niezależnie od ich położenia geograficznego. Programy biznesowe UFred można z łatwością zastosować w wielu branżach i stwierdzono, że mają zastosowanie nawet przed ukończeniem programu przez studentów.

Akredytacje

 • Rząd Nowego Brunszwiku

Jako uniwersytet działający w prowincji Nowy Brunszwik, ważne jest, aby dzielić się ze studentami i potencjalnymi studentami faktem, że UFred posiada akredytację prowincji Nowy Brunszwik od 2007 r. zgodnie z sekcją 3 ustawy o nadawania stopni naukowych.

 • Rada Akredytacyjna dla Szkół i Programów Biznesu

Programy Sandermoen School of Business na Uniwersytecie Fredericton są akredytowane przez Radę Akredytacyjną ds. Szkół i Programów Biznesu (ACBSP). ACBSP ma ponad 30-letnie doświadczenie w promowaniu doskonałości akademickiej w programach biznesowych na całym świecie. Akredytacja ta została ustalona na podstawie kryteriów edukacyjnych Baldrige Education Criteria for Performance Excellence, które zapewniają, że programy biznesowe oferują rygorystyczne doświadczenie edukacyjne i wykazują ciągłą poprawę jakości.

Wzmacniacz

 • Kanadyjskie Stowarzyszenie Konsultantów ds. Zarządzania (CMC-Kanada)

Uniwersytet Fredericton i Kanadyjskie Stowarzyszenie Konsultantów ds. Zarządzania (CMC-Canada) współpracują akademicko. To partnerstwo oferuje studentom szereg korzyści, w tym punkty umożliwiające uzyskanie tytułu CMC, bezpłatne roczne członkostwo studenckie jako partner akademicki w CMC-Canada, stawki studenckie za udział w wydarzeniach związanych z rozwojem zawodowym i wiele innych.

 • Kanadyjskie Towarzystwo Inżynierii Bezpieczeństwa (CSSE)

Uniwersytet Fredericton nawiązał współpracę z Kanadyjskim Towarzystwem Inżynierii Bezpieczeństwa w celu opracowania specjalności Przywództwo w zakresie BHP oferowanej studentom programów MBA i Executive MBA.

Rekrutacja

Studia licencjackie:
- Maturę lub równoważny;
- Cztery uniwersyteckie kursy przygotowawcze. Obejmuje angielski 12, matematykę 12 i dwa dodatkowe uniwersyteckie kursy przygotowawcze dla klasy 12.
- Minimalna średnia ogólna co najmniej 65% z zajęć przygotowawczych do studiów uniwersyteckich
Dojrzałe przyjęcia:
- Maturę lub równoważny
- Masz więcej niż 21 lat i nie uczestniczyłeś w programie edukacyjnym przez co najmniej trzy lata

Kursy MBA:
- dyplom licencjata na uznanej i akredytowanej uczelni;
- Łączna średnia ocen co najmniej 3,0 (B) w skali 4,0
- Kandydaci zagraniczni muszą posiadać kwalifikacje umożliwiające przyjęcie na uniwersytet lub uczelnię w swoich krajach, a transkrypcje muszą wykazywać doskonałe wyniki w oparciu o system ocen obowiązujący w danym kraju
- Jeśli Twój dyplom został ukończony poza Ameryką Północną, Twój dyplom może zostać oceniony przez Światowe Służby Edukacyjne (WES) lub Międzynarodowe Służby Oceny Poświadczeń w Kanadzie (ICAS). Raporty te można przesłać bezpośrednio do UFred lub można je zlecić notarialnie przez prawnika.


Wymagania dotyczące języka angielskiego:

 • Wynik internetowy TOEFL wynoszący 88
 • Wynik komputerowy TOEFL 213
 • Wynik IELTS 6,5 bez pasma poniżej 6
 • Wynik CAEL 70, bez części poniżej 60

Nadchodzące seminaria internetowe UFred

Dołącz do bezpłatnych seminariów internetowych prowadzonych przez doświadczonego doradcę programowego, aby dowiedzieć się więcej o programach MBA i Executive MBA UFred. Ta sesja pozwala głębiej zagłębić się w szczegóły programów UFred i oferuje możliwość

Rankingi

Uniwersytet Fredericton znalazł się wśród najlepszych uniwersytetów internetowych, uznanych w trzech dodatkowych kategoriach rankingowych przez Course Compare

Uniwersytet Fredericton z dumą ogłasza, że zostaliśmy wyróżnieni przez Course Compare w czterech kategoriach rankingów akademickich na rok 2023. Co roku Course Compare publikuje swoje rankingi dla szkół i programów, zawierające różne zestawienia, od najlepszych uniwersytetów internetowych po najlepsze internetowe MBA.

 • Najlepszy MBA w Internecie
 • Najlepszy menedżerski MBA
 • Najlepsze uniwersytety internetowe
 • Najlepsze szkoły biznesu

Course Compare generuje swoje rankingi na podstawie określonych parametrów, mając na celu „pomóc Ci przygotować się na przyszłość pracy”.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Fredericton

  371 Queen Street, Suite 400 Fredericton, NB E3B 1B1, Fredericton

  pytania