Keystone logo
The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Wstęp

O nas

Jesteśmy jednym z największych wydziałów biologii w Wielkiej Brytanii.

Jako współcześni spadkobiercy naszej 400-letniej reputacji doskonałości, nasi pracownicy i studenci przyczyniają się do tętniącej życiem społeczności akademickiej, której wizje kształtują świat jutra.

Wiodąca krawędź

Szkoła Nauk Biologicznych przoduje w nauczaniu, badaniach i innowacjach. Niezależne rankingi, takie jak Times Higher Education, konsekwentnie plasują nas wśród 25 najlepszych uniwersytetów na świecie w dziedzinie nauk biologicznych.

Nasze środowisko uczenia się i nauczania

Nasi studenci studiów licencjackich wysoko oceniają nas za jakość naszej edukacji. Dzisiejsi studenci mogą studiować szeroki zakres tematów, zapewniając solidne podstawy w biologii podstawowej z elastycznością zdobywania doświadczenia w zakresie najnowszych osiągnięć badawczych w naukach biologicznych i biomedycznych w późniejszych latach studiów. Kilka kursów jest prowadzonych wspólnie z innymi szkołami, aby zapewnić interdyscyplinarne możliwości naszym studentom.

Oferujemy 10 innowacyjnych programów magisterskich, w tym kształcenie na odległość i programy współpracy z innymi organizacjami badawczymi, które poszerzają zakres tematów, które mogą studiować nasi studenci.

Kursy dydaktyczne są wspierane przez naszą Organizację Nauczania Biologii, która zapewnia wsparcie akademickie i duszpasterskie. Każdy student ma wyznaczonego Osobistego Opiekuna Akademickiego.

Nasze badania

Nasi studenci są nauczani przez czołowych naukowców na świecie. Jesteśmy jednym z najlepszych wydziałów biologii w Wielkiej Brytanii pod względem jakości i wpływu naszych badań. Ponad połowa naszej działalności badawczej została oceniona jako „wiodąca na świecie” pod względem jakości i zakresu w krajowej ocenie badań w Wielkiej Brytanii w 2014 r., co plasuje nas na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej i na drugim miejscu w Wielkiej Brytanii wśród uniwersyteckich wydziałów nauczania.

Nasze badania koncentrują się wokół czterech głównych tematów. Wszyscy nasi główni badacze i ich zespoły badawcze wnoszą wkład w co najmniej jeden z tych tematów.

Zrównoważony rozwój

Szkoła Nauk Biologicznych jest zaangażowana w przyczynianie się do odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju na Uniwersytecie w Edynburgu. Szkoła wspiera udział różnych zespołów w University Sustainability Awards. Zespoły obecnie posiadają lub pracują nad nagrodą na poziomie brązowym lub srebrnym.

Lokalizacje

  • Edinburgh

    Edinburgh, Wielka Brytania

    pytania