Keystone logo
© BIMM University
The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

The University of Edinburgh Online

Wstęp

Założony przez miasto Edynburg w 1583 roku, byliśmy pierwszym prawdziwym uniwersytetem obywatelskim w Wielkiej Brytanii i jednym z czterech starożytnych uniwersytetów w Szkocji. Dzięki naszej bogatej historii, wybitnym absolwentom i wybitnym naukowcom, w ciągu wielu stuleci naszej działalności jako uniwersytet o światowej sławie mamy powody do dumy.

Od laureatów Nagrody Nobla i mistrzów olimpijskich po badaczy kosmosu i premierów, Uniwersytet w Edynburgu wywiera wpływ na historię, odkąd otworzył bramy dla swoich pierwszych studentów w 1583 roku.

Strategia 2030

Jako wiodący na świecie uniwersytet jesteśmy tutaj, aby stawić czoła największym wyzwaniom jutra. Robimy to, kierując się wartościami do nauczania, badań i innowacji, a także dzięki sile naszych relacji, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Nasza wizja

Nasi absolwenci i wiedza, którą odkrywamy wraz z naszymi partnerami, czynią świat lepszym miejscem.

Nasz cel

Jako wiodący na świecie uniwersytet intensywnie prowadzący badania, jesteśmy tutaj, aby stawić czoła największym wyzwaniom jutra. Będziemy to robić do roku 2030, stosując podejście do nauczania, badań i innowacji oparte na wartościach oraz siłę naszych relacji, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Dlaczego warto studiować online w Edynburgu?

Uniwersytet w Edynburgu jest jedną z wiodących instytucji na świecie i oferuje studentom online takie samo nauczanie i wsparcie, jak studenci stacjonujący w kampusie.

Wzmocnienie kariery

Nasze programy online mają na celu pomóc Ci odnieść sukces w karierze. Internetowy program magisterski na Uniwersytecie w Edynburgu może:

 • Pomóc Ci zdobyć nowe umiejętności
 • Spraw, abyś był bardziej atrakcyjny dla pracodawców
 • Prowadzić do wyższych zarobków
 • Pomóż zmienić swoją karierę

Nasze internetowe programy magisterskie wymagają tego samego poziomu pracy, co programy realizowane na terenie kampusu, a zdobyte kwalifikacje mają taką samą wartość. Twój dyplom nie będzie zawierał wzmianki o tym, że studiowałeś program online.

Studia podyplomowe on-line

Elastyczne badanie online - zdrowie ludzi, zwierząt i ekosystemu

Wyższa Szkoła Medycyny i Weterynarii Uniwersytetu w Edynburgu stanowi kolejny najlepszy krok w Twoim przyszłym rozwoju kariery. Nasze elastyczne programy nauki online umożliwią Ci uzyskanie wysokiej jakości dyplomu, identycznego z kwalifikacjami na terenie kampusu – jedyną różnicą jest to, że kurs jest prowadzony całkowicie online, aby lepiej odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom.

Oznacza to, że gdziekolwiek na świecie się znajdziesz, możesz uzyskać wybitny stopień naukowy na Uniwersytecie w Edynburgu bez konieczności wychodzenia z zacisza własnego domu.

Co więcej, nasi mistrzowie online zostali zaprojektowani tak, aby stawić czoła niektórym z najpilniejszych wyzwań współczesnego świata. Nasi absolwenci już wywierają zauważalny wpływ na całym świecie.

Rekrutacja

Kwalifikacje akademickie

Aby studiować na poziomie podyplomowym, należy zazwyczaj posiadać dyplom z odpowiedniego przedmiotu, z oceną doskonałą lub bardzo dobrą (równoważną z wyróżnieniem pierwszej lub drugiej klasy wyższej w Wielkiej Brytanii).

Możemy również zaakceptować równoważne kwalifikacje lub doświadczenie zawodowe.

Przed złożeniem wniosku sprawdź szczegółowe wymagania dotyczące swojego programu.

Jeżeli wymagania wstępne określają wymaganą liczbę punktów, są to punkty brytyjskie. 20 punktów brytyjskich równa się 10 punktom Europejskiego Systemu Transferu i Akumulacji Punktów (ECTS).

Międzynarodowe kwalifikacje

Jeśli aplikujesz z kwalifikacjami zdobytymi poza Wielką Brytanią , wymagania wstępne znajdziesz na naszych stronach dla studentów zagranicznych dla poszczególnych krajów.

Wymagania wpisania w języku angielskim

Musisz wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie, który umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu na studiach, niezależnie od narodowości lub kraju zamieszkania.

Stypendia i Finansowanie

Studia podyplomowe mogą wiązać się ze znacznym zobowiązaniem finansowym, ale zakres dostępnych źródeł finansowania może Cię zaskoczyć.

Uniwersytet, agencje rządowe, rady badawcze, fundusze charytatywne i instytucje zewnętrzne oferują kilka stypendiów, stypendiów i pożyczek, które pomogą Ci realizować swoje ambicje.

Kiedy złożyć wniosek

Zanim będziesz mógł ubiegać się o jakąkolwiek formę finansowania, musisz najpierw złożyć wniosek o miejsce na Uniwersytecie w Edynburgu .

Po złożeniu wniosku o przyjęcie i otrzymaniu UUN (nazwy użytkownika uniwersyteckiego) i hasła możesz ubiegać się o stypendia.

Stypendia online na naukę

 • Stypendia Global Online Learning Masters w Edynburgu
 • Stypendia Wspólnoty Narodów na naukę na odległość 2023
 • Stypendia neurologii regeneracyjnej kliniki Anne Rowling
 • Stypendia edukacyjne online Fundacji Mastercard
 • Stypendium dotyczące klinicznego leczenia bólu
 • Stypendia Fundacji Davida i Molly Pyott w dziedzinie okulistyki
 • Stypendia Funduszu Pamięci Polskiej Szkoły Medycznej
 • Globalne stypendia online w chirurgii w Edynburgu
 • Stypendium dotyczące bezpieczeństwa pacjentów i klinicznego czynnika ludzkiego
 • Stypendia Instytutu Futures w Edynburgu
 • Stypendium podyplomowe Glenmore
 • Stypendia magisterskie z zakresu chorób wewnętrznych

Rankingi

 • Według najnowszego rankingu QS World University Rankings, Uniwersytet w Edynburgu zajmuje obecnie 15. miejsce na świecie .
 • Jesteśmy także 8. na świecie pod względem nauk weterynaryjnych i 22. na świecie pod względem medycyny
 • Obecnie piąty rok z rzędu zajmujemy 1. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny weterynaryjnej
 • 1. miejsce w Wielkiej Brytanii w dziedzinie medycyny (Przewodnik po najlepszych brytyjskich uniwersytetach The Guardian 2022)

Lokalizacje

 • Edinburgh

  Old College, South Bridge, EH8 9YL, Edinburgh

pytania