Keystone logo
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Wstęp

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

Wszystko, co chciałeś usłyszeć i zapytać o Skoltech w CZASIE RZECZYWISTYM. Spotkaj się z przedstawicielami Skoltech, uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania i przygotuj się na wirtualne zwiedzanie naszego kampusu.

Zapraszamy studentów i absolwentów ze środowisk STEM zainteresowanych kontynuacją studiów magisterskich lub doktoranckich. studia do otwartych drzwi online firmy Skoltech. Otrzymasz przegląd dostępnych programów i struktury programu nauczania, renomowanych wykładowców Skoltech, możliwości kariery, życia studenckiego na kampusie i poza nim, i nie tylko. Otrzymasz również szczegółowe informacje na temat przyjęcia i możliwość zadawania wszelkich pytań dotyczących procesu składania wniosków.

Najlepsi eksperci Skoltech wygłoszą prelekcję poświęconą ich obszarowi zainteresowań i pomogą Ci zostać studentem w Skoltech.

Więcej szczegółów w linku tutaj

Skoltech to międzynarodowy uniwersytet dla absolwentów, który został założony przez grupę światowej sławy naukowców w 2011 roku. Program nauczania Skoltech koncentruje się na technologii i innowacjach, oferując programy magisterskie w 10 dyscyplinach technologicznych. Studenci przechodzą rygorystyczne szkolenie teoretyczne i praktyczne, projektują własne projekty badawcze, uczestniczą w stażach i zdobywają umiejętności przedsiębiorcze w języku angielskim. Wydział składa się z obecnych naukowców z międzynarodową akredytacją i osiągnięciami.

Skoltech łączy tradycję rosyjskiej doskonałości naukowej z najlepszymi praktykami z całego świata. Łączy podstawową naukę z przedsiębiorczością i innowacjami. Podejście to, uzupełnione międzynarodową atmosferą, światowej sławy profesorami i naukowcami z Rosji i zagranicy, doskonale wyposażone laboratoria oraz ścisła integracja ze społeczeństwem i przemysłem, daje studentom możliwość zdobycia światowej klasy wyższego wykształcenia oraz szerokich perspektyw zawodowych i biznesowych.

111168_TSL_3334.jpg

Złóż wniosek na jeden ze 100 najlepszych młodych uniwersytetów w Nature Index. Skoltech oferuje studia magisterskie i doktoranckie. programy :

 • Zaawansowana nauka obliczeniowa
 • Zaawansowane technologie produkcyjne
 • Nauka danych
 • Systemy energetyczne
 • Internet rzeczy i technologie bezprzewodowe
 • Nauki o życiu
 • Inżynieria materiałowa
 • Fizyka matematyczna i teoretyczna
 • Inżynieria naftowa
 • Fotonika i materiały kwantowe
 • Kosmiczne i inżynieryjne

To, co wyróżnia Skoltech na tle innych uniwersytetów, to niezwykłe otoczenie, dzięki któremu studia magisterskie staną się ważnym kamieniem milowym:

 • Edukacja: wykłady i zajęcia praktyczne prowadzone są przez światowej sławy ekspertów. Studenci mogą zaprojektować własny program szkoleniowy, wybierając spośród wielu kursów
 • Nauka: Nauka jest mocno zintegrowana z procesem edukacji: każdy student prowadzi własne projekty badawcze
 • Doświadczenie z życia codziennego: zapewniamy zanurzenie w przemyśle: 8-tygodniowy staż w wiodących firmach przemysłowych, podczas którego studenci wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności w czyn
 • Przedsiębiorczość: Uzupełniamy twoje szkolenie akademickie kursem biznesowym, który zawiera wskazówki dotyczące komercjalizacji pomysłów i wyników badań
 • Mobilność: ponad jedna trzecia naszych studentów uczestniczy w różnych programach mobilności akademickiej, pracując jako stażyści lub naukowcy na MIT, Harvard University, National University of Singapore, University of Calgary i innych wiodących międzynarodowych uniwersytetach.
 • Globalne środowisko: studenci z 40 krajów, profesorowie i naukowcy z renomowanych międzynarodowych laboratoriów i uniwersytetów. Uczymy w języku angielskim.
 • Life: po zapisaniu się dostaniesz szansę wziąć udział w ważnych międzynarodowych konferencjach, uczestniczyć w konkursach naukowych i studenckich oraz pracować nad własnymi projektami i inicjatywami.
 • Pakiet dla studentów: studenci Skoltech mają prawo do comiesięcznego stypendium, począwszy od 40 000 RUR (około 550 EUR) i ubezpieczenia zdrowotnego.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Nasi absolwenci kształtują własną przyszłość, wybierając spośród różnych możliwości kariery w przemyśle, nauce i biznesie

 • Science: Landing Ph.D. stanowiska i stałe badania w wiodących rosyjskich i międzynarodowych jednostkach badawczych
 • Industry: Lądowanie specjalistyczne stanowiska w różnych sektorach przemysłu, wymagających podstawowej wiedzy z fizyki matematycznej i teoretycznej
 • Rozpoczęcie: Rozpoczęcie działalności we własnym zakresie lub za pośrednictwem ekosystemu innowacji Skolkovo z szeroką grupą ekspertów, partnerów, konsultantów i inwestorów

Edukacja w Skoltech jest bezpłatna. Studenci mogą tworzyć własne plany nauczania i uzupełniać obowiązkowy zestaw dyscyplin o przedmioty do wyboru i projekty z dowolnej dziedziny. Badania są integralną częścią procesu studiowania.

Charles Belina, USA: Zdecydowałem się studiować w Skoltech, ponieważ pozwoliło mi to uzyskać wykształcenie na światowym poziomie, a także doświadczenie życia w obcym kraju. Nigdzie indziej nie mógłbym spełnić moich marzeń o życiu za granicą w kosmopolitycznym mieście, takim jak Moskwa, podczas studiów na jednym z najlepszych uniwersytetów. Skoltech zachęca do współpracy i projektów zespołowych i uczy swoich uczniów wywierania wpływu; oznacza to, że uczysz się, jak tworzyć coś, z czego ludzie mogą korzystać.

Shreya Santra, Indie: Zdecydowałem się kontynuować studia magisterskie w Skoltech, kiedy dowiedziałem się, w jaki sposób ten nowo utworzony instytut przesyła pozytywne fale do międzynarodowej społeczności naukowej. Doświadczony wydział i zaawansowane zaplecze badawcze dostępne w Skoltech są bardzo atrakcyjne dla każdego studenta inżynierii. Środowisko w Skoltech jest niezwykle przyjazne i motywujące, a zagranicznym studentom łatwo jest przystosować się do życia w Moskwie.

Adeniyi Adebayo, Ghana: „Umysły, serca i ręce! Skoltech pomaga Ci na nowo odkryć prawdziwą naukę: jest oparta na doświadczeniu i angażuje Twój umysł w każdym sensie, w tym w sercu i rękach. ”.

Lokalizacje

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

pytania