Keystone logo
The Oslo School of Architecture and Design Mistrz Projektowania
The Oslo School of Architecture and Design

Mistrz Projektowania

Grünerløkka, Norwegia

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Design to dwuletni program dla studentów z tytułem licencjata w zakresie projektowania. Studenci mogą wybierać między specjalizacją w projektowaniu usług, projektowaniu interakcji lub wzornictwie przemysłowym i rozwijać własne unikalne tożsamości jako projektanci.

Program projektowania kształci czołowych praktyków dyscypliny. AHO jest szanowanym na arenie międzynarodowej i preferowanym partnerem wśród wiodących światowych uniwersytetów.

Master of Design ma szerokie podejście do projektowania, które podkreśla znaczenie i znaczenie projektowania we współczesnym społeczeństwie. Promuje design, który aktywnie kształtuje przemysł, organizacje i życie codzienne. Program opiera się na tradycji wzornictwa przemysłowego, ale obecnie obejmuje również projektowanie interakcji, projektowanie usług i projektowanie zorientowane na systemy. W ramach tego dwuletniego programu magisterskiego studenci mogą albo specjalizować się w tych kierunkach, albo wybrać trasę hybrydową. W trakcie studiów studenci współpracują z partnerami branżowymi i biorą udział w działalności badawczej uczelni.

Program ten odzwierciedla pojawiające się dziedziny projektowania, które odpowiadają na wyzwania społeczne, nowe technologie i zwiększoną złożoność, tworząc usługi, produkty i interakcje, które zachwycają, poprawiają i stanowią wyzwanie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Międzynarodowy magister innowacji cyfrowych i nowego projektu biznesowego
    • Milan, Włochy
  • Kontynuacja studiów magisterskich w zakresie projektowania narracji i studiów nad grami wideo (online)
    • Madrid, Hiszpania
  • Magister zarządzania modą, doświadczeniem i wzornictwem - MAFED
    • Milan, Włochy