Keystone logo
The Oslo School of Architecture and Design Magister Architektury
The Oslo School of Architecture and Design

Magister Architektury

Grünerløkka, Norwegia

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Studenci z tytułem licencjata w dziedzinie architektury mogą ubiegać się bezpośrednio o 4. rok programu Master of Architecture AHO. Przez 2,5 roku (150 ECTS) studenci mogą wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych kursów studyjnych, aby rozwijać swoje indywidualne zainteresowania i dostosowywać swoje kompetencje zawodowe i akademickie.

Program architektura kształci czołowych praktyków tej dyscypliny. AHO jest szanowanym na arenie międzynarodowej i preferowanym partnerem wśród wiodących światowych uniwersytetów. Ze szczególnym naciskiem na integrację zbudowanej formy i środowiska, zajmuje się współczesnymi problemami w architekturze, wizjami przyszłości i dziedzictwem skandynawskiego designu.

AHO podkreśla związek między myśleniem a budowaniem w kontekście badań i projektowania oraz oferuje szerokie spektrum podejść do projektowania architektonicznego. Program jest zorganizowany wokół określonych obszarów zainteresowania, które definiują indywidualne punkty widzenia, czy to poprzez szczegóły realizacji architektonicznej, złożoność urbanistyczną i rozwój przestrzenny, krytyczne wyzwanie teorii lub ukrytą wartość istniejącego środowiska zbudowanego.

Nauczanie studyjne

Kompleksowe kursy studyjne są kluczowym elementem programów akademickich w AHO. Kursy studyjne koncentrują się na pracy projektowej, integrując wiedzę akademicką i stosowane umiejętności. Niski stosunek liczby studentów do liczby studentów, wynoszący od jednego do ośmiu, zachęca jednostkę

rozwój i współpraca. AHO ma międzynarodowy wydział, który zapewnia niezbędny zakres współczesnej edukacji architektonicznej i projektowej.

Dyplom

Dyplom magisterski jest projektem zamykającym studenta i jest kończony w trakcie ostatniego semestru. Projekt jest często powiązany z działalnością badawczo-rozwojową AHO. Dyplomy są oceniane przez zewnętrznych egzaminatorów, po których nadawany jest stopień magistra architektury.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • M.arch 2
  • Los Angeles, Stany Zjednoczone
 • 1 marca
  • Los Angeles, Stany Zjednoczone
 • Studia magisterskie „Architektura - Projektowanie wnętrz i autonomia” w języku angielskim na Uniwersytecie Okan w Stambule / TURCJA
  • Caserta, Włochy
  • Istanbul, Turcja