Keystone logo
The Mico University College

The Mico University College

The Mico University College

Wstęp

MICO University College jest zarejestrowany przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ) zapewnienie kształcenia nauczycieli na poziomie studiów absolwent. Należy zauważyć, że program ten został zatwierdzony przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ).

Stopnie naukowe Mico School of Graduate Studies posiada mandat do wprowadzania dynamicznych wkład w krajobrazie akademickim poprzez produkcję wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, personelu przywódcze, decydentów i rozwiązanie problemów.

Współpraca z Instytutem Badań Edukacyjnych i technologicznego (ITER), School of Graduate Studies ma na celu promowanie i koordynacja gospodarcza, która oferuje wysokiej jakości, zaawansowany graduate absolwent i profesjonalnych programów studiów, prowadzenia badań i zapewniają usługi dla ludności zgodnie z naszym misja.

Obecnie Szkoła oferuje cztery (4) Programy Absolwent:

Master of Arts w nauczaniu (MAT) Executive Masters in Management Educational (EMEM) (niektóre kursy są prowadzone przez The Mona School of Business) Magister pedagogiki specjalnej M.Sc Doradztwo i praca społeczna

Czesne i opłaty Czesne opłata za kredyt z kursów mogą ulec zmianie raz w roku. Obowiązkowe opłaty uniwersyteckie są dodawane do różnych przedmiotów. Studenci są zobowiązani do dokonywania płatności w całości, ale plan płatności jest zwykle dostępna w dziale księgowości. Aktualna opłata za kredyt jest $ 16,000.00 i studenci realizować minimum 9 punktów w semestrze.

Wymagania kwalifikacyjne

  1. Musi mieć co najmniej tytuł licencjata z akredytowanych instytucji i może być: -Trained absolwent - stopień kształcenia nauczycieli lub podawany przed wyszkolonych graduate- stopnia bez szkolenia nauczycieli 2. Oficjalne stenogramy ze wszystkich wcześniej udział szkół wyższych i uniwersytetów.
  2. Dwa listy polecające: jeden od administratora lub innych pracowników, którzy mogą potwierdzić wydajność i nastawienie do pracy wnioskodawcy.
  3. Wszelkie inne kwalifikacje, które mogą być uznane za odpowiednie przez University College Przyjęć Zarządu.
  4. Aktualny rekord zatrudnienia.
  5. Wpisany jeden papier intencyjny oraz oświadczenie na temat "Co to znaczy być liderem w organizacji, w tej epoce.

Aplikacja jest ważną częścią rekordu Uczelni i powinny być zakończone starannie i dokładnie. Niekompletne formularze może skutkować odmową.

Kandydaci powinni wypełnić wniosek o dopuszczenie, w tym bezzwrotnej opłaty za rozpatrzenie wniosku o JA 700,00 dolarów wystawiony na The Mico University College. Formularze zgłoszeniowe dostępne są w Internecie lub w Biurze ds Studenckiego są.

Termin składania wniosków: Kontakt z Graduate School of Education.

Lokalizacje

  • Kingston

    The Mico University College 1A Marescaux Road Kingston 5 , Kingston 5, Kingston

    pytania